Titulinis » Naujienos » „7bet-Hockey Punks“ išvykoje turėjo pripažinti Rygos „Dinamo“ pranašumą

„7bet-Hockey Punks“ išvykoje turėjo pripažinti Rygos „Dinamo“ pranašumą

2022-09-28
hockey.lt informacija
Po kovų IIHF Kontinentinėje taurėje į vietines Optibet ledo ritulio lygos pirmenybes sugrįžo „7bet-Hockey Punks“ ledo ritulininkai.
 
Trečiadienį Rygoje „pankai“ stojo į kovą su garsiąja Rygos „Dinamo“: savo namų arenoje stipresni buvo nepriekaištingą gynybą demonstravę rygiečiai, kurie šventė pergalę 4:0.
 
Kone visus klausimus Latvijos klubas išsprendė jau pirmoje rungtynių dalyje. Jau devintąją rungtynių sekundę į svečių vartus krito pirmasis įvartis, kurio autorius Reinis Martinšas Lejniekas (00:09, rez. perd. Patrikas Zabusovas, Reinis Demitersas). Vos po kelių minučių „Dinamo“ pelnė ir dar du įvarčius. Skirtumą padvigubino Mikelis Redlihas (06:20, rez. perd. R. M. Lejniekas, R. Demitersas), o dar vieną įvartį pridėjo Sandis Grinbergas (08:10, rez. perd. Renaras Ciprusas).
 
Solidų pranašumą įgiję „Dinamo“ ir toliau kur kas dažniau lankėsi prie „7bet-Hockey Punks“ vartų, bet vilniečių vartus užtikrintai saugojo Sergejus Pisarenko. Visgi, trečiojo kėlinio pabaigoje dar kartą nuleisti rankas teko ir jam, po Patriko Zabusovo tikslios atakos daugumoje (57:38, rez. perd. Georgijus Pujacas, Mikelis Redlihas).
 
Nepaisant pralaimėjimo penktoje OHL pozicijoje išlikusi „7bet-Hockey Punks“ kitas lygos rungtynes žais jau spalio 1 dieną, taip pat išvykoje, su „MOGO“ komanda.