Titulinis » Naujienos » „7bet-Hockey Punks“ į OHL sugrįžo pralaimėjimu lygos lyderiams

„7bet-Hockey Punks“ į OHL sugrįžo pralaimėjimu lygos lyderiams

2022-11-16
Po tarptautinių rungtynių pertraukos ant ledo sugrįžo Optibet ledo ritulio lygoje dalyvaujančios komandos.

Trečiadienį Rygoje „7bet-Hockey Punks“ komanda 2:6 pralaimėjo lygos lyderiams „MOGO/LSPA“ ledo ritulininkams.

Vilniečiams pirmajame kėlinyje pavyko išlaikyti lygų rezultatą. Nors pirmasis pasižymėjo Aleksandras Biškinas (05:44, rez. perd. Renartas Berzinšas, Tomas Opeltas), savo atsakymą surengė ir „pankai“. Perėmęs ritulį varžovų zonoje galingu metimu į viršutinį vartų kampą pasižymėjo Tadas Kumeliauskas (12:05).

Antrajame kėlinyje rungtynių šeimininkai visiškai perėmė iniciatyvą, kurią jie pavertė dviem įvarčiais. Įvarčius pelnė Harijus Šmitas (22:23, rez. perd. Ernestas Krūmas, Dario Mackevicas) ir Martinšas Šulcas (23:53, rez. perd. Artūras Ozolinšas, H. Šmitas).

Trečiajame kėlinyje „MOGO/LSPA“ dar labiau padidino savo pranašumą pelnydami dar tris įvarčius. Dar du kartus tikslus buvo H. Šmitas (46:58, rez. perd. E. Krūmas, D. Mackevicas ir 50:08, rez. perd. D. Mackevicas, E. Krūmas), o kartą pasižymėjo Elviss Želubovskis (54:10, rez. perd. Karlis Ozolinšas, Gustavas Bergas). „7bet-Hockey Punks“ gretose dar vienu įvarčiu pasižymėjo T. Kumeliauskas (54:22, rez. perd. Dominykas Motiejūnas, Domas Janušonis).

Po nesėkmės „7bet-Hockey Punks“ išliko septintoje OHL pozicijoje, o artimiausias rungtynes jie žais jau šeštadienį.