Titulinis » Naujienos » „7bet-Hockey Punks“ dar kartą pralaimėjo Latvijoje

„7bet-Hockey Punks“ dar kartą pralaimėjo Latvijoje

2023-01-18
hockey.lt informacija
Optibet ledo ritulio lygoje dar vieną nesėkmę patyrė „7bet-Hockey Punks“ komanda.
 
Antradienį Rygoje vilniečiai 2:8 nepasipriešino „Prizma“ klubui. Tai buvo jau ketvirtoji „7bet-Hockey Punks“ nesėkmė iš eilės.
 
Jau pirmąją rungtynių minutę „7bet-Hockey Punks“ gavo progą daugumai ir nors jie jos neišnaudojo, netrukus Tadas Kumeliauskas įkirto į pavojingą zoną ir iš ten atliko neatremiamą metimą į „Prizma“ vartus (03:30, rez. perd. Jegoras Mateiko, Ilja Četvertakas). Visgi, po pelnyto įvarčio vilniečiai kone visą likusį pirmojo kėlinio laiką buvo priversti leisti prie savų vartų ginantis nuo oponentų metimų, kol galiausiai kėlinio pabaigoje pasižymėjo Davis Straupe (18:59, rez. perd. Emilis Ezitis, Valteris Apfelbaumas).
 
Vėliau rungtynėse „Prizma“ pranašumas buvo dar didesnis, o jį jie pavertė įvarčiais. Antrajame kėlinyje jie pelnė tris, o trečiajame keturis įvarčius. Tuo tarpu Lietuvos ekipa pasižymėjo tik tuomet, kai rungtynių rezultatas jau buvo aiškus.
 
Antrąjį savo įvartį pridėjo D. Straupe, o Kristis Apsitis, Elvis Kaiminšas, Valteris Apfelbaumas, Lauris Rancevas ir Kristapas Riekstinšas į savo sąskaitą įsirašė po įvartį. „Pankų“ gretose rungtynių pabaigoje pasižymėjo Tomas Tilla.