Titulinis » Naujienos » „7bet - Hockey Punks” Vilniuje rytoj susikaus su amžinais varžovais iš Kauno

„7bet - Hockey Punks” Vilniuje rytoj susikaus su amžinais varžovais iš Kauno

2023-09-08
"7bet-Hockey Punks" informacija
 Baltijos ledo ritulio lygos OHL pirmenybių starte rytoj Vilniuje susitinka dvi Lietuvos komandos - sostinės „7bet - Hockey Punks” ir Kauno „Kaunas City”.
Abi šalies didmiesčių komandos per vasarą gerokai pasikeitė. Kauno gretas papildė nemažas būrys užsieniečių kurie šiuo metu sudaro apie pusę sudėties. Ryškiausias pokytis „7bet - Hockey Punks” komandoje yra lyderio netektis - praėjusio sezono geriausio OHL Baltijos lygos puolėjo Tado Kumeliausko perėjimas į gimtąjį Elektrėnų „Airwell Energijos” klubą. Sostinės komanda pamėgins šią netektį kompensuoti pirmą kartą pasikviesdama legionierių iš ledo ritulio tėvynės Kanados puolėją Samuelį Blanchet Cote.
 
„Tokio lygio žaidėjo kaip Tadas mes su dabartinėmis galimybėmis tikrai atsivežti negalime. Bet Samuelis irgi turi gerų patirčių tiek Šiaurės Amerikoje tiek Europoje ir tikiuosi iš jo kokybiško žaidimo. Per treniruotes matosi, kad pasiruošęs jis neblogai, atktyviai žaidžia abejose aikštės pusėse. Turime padaryti viską, kad adaptacija prie kiek kitokio europietiško ledo ritulio truktų kuo trumpiau ir galėtume pasidžiaugti gerais rezultatais. 
 
Bet yra pas mus ir daugiau žaidėjų - rinktinių kandidatų. Pergalės po vieną neiškovojamos, todėl nėra taip, kad tik iš legionierių laukiame sėkmingų pasirodymų.
 
Kalbant apie rytojaus varžovą į akis krenta tai, kad pasikeitė ne tik daug žaidėjų, bet ir vyriausiasis treneris. Ukrainietis Sergejus Viteris turi darbo patirties ir Rusijos Kontinentinėje ledo ritulio lygoje ir Ukrainos rinktinėje, todėl neabejoju, kad priešininkų komanda bus gerai organizuota. Tačiau žaidybiniams ryšiams sukurti pasikeitus didesnei daliai sudėties reikia laiko ir tai yra mūsų šansas rytoj. Turime namie kovoti su didele energija ir jei pavyks išlaikyti šaltą protą turėsime savo šansus pergalei pasiekti. Taip pat labai svarbus aspektas rytojaus rungtynėse bus žaidybinės disciplinos laikymąsis” , - kalba „7bet - Hockey Punks” komandos vadovas Šarūnas Kuliešius.
 
Rytoj sostinės komandai vis dar negalės vadovauti vyriausiasis treneris Mindaugas Kieras, kuriam dėl praėjusio sezono pabaigoje gautos penkerių rungtynių diskvalifikacijos šį rugsėjį teks praleisti pirmasias trejas „7bet - Hockey Punks” dvikovas.
 
Rytojaus rungtynių pradžia „Pramogų arenoje” - 18 val. 30 min. Bilietus galima įsigyti www.hockeypunks.lt arba Pramogų arenos kasoje prieš rungtynes. Siekiant išvengti stovėjimo eilėse organizatoriai rekomenduoja atvykti anksčiau.

Komentuoti