Titulinis » Naujienos » “7bet - Hockey Punks” trenerio asistentas D.Kulevičius - “ketvirtasis įvartis perlaužė rungtynes”

2021-09-25
"Hockey Punks" informacija
 Vilniaus „7bet - Hockey Punks“ debiutas Tarptautinės ledo ritulio federacijos (IIHF) Kontinentinėje taurėje apkarto. Penktadienį vilniečiai namuose 3:8 (1:3, 0:0, 2:5) neprilygo Estijos čempionams Tartu „Valk 494“.

Svečiai kur kas energingiau pradėjo rungtynes ir pirmąjį įvartį pelnė 3-iąją mačo minutę, kai pasižymėjo estams atstovaujantis latvis Miks Lipsbergs. Netrukus „pankams“ prireikė ir dar kartą traukti ritulį iš savo vartų – 6-ąją minutę taikliai atakavo puolėjas Fiodoras Gusyninas.

Sužaidus devynias pirmojo kėlinio minutes, estai pirmavo trimis įvarčiais. „7bet – Hockey Punks” 10-ą minutę po baltarusio Aleksejaus Kuvekos atakos (rezultatyvų perdavimą atliko Tadas Kumeliauskas) pavyko sušvelninti skirtumą 1:3.

Antrajame kėlinyje aikštės šeimininkai atsigavo po patirto „šalto dušo“, tačiau vilniečių puolimo linijai nepavyko išnaudoti progų išlyginti rezultatą. Aktyviai žaidė ir „pankų“ vartininkas Simas Baltrūnas, antrajame kėlinyje atrėmęs 15 estų metimų.

Per paskutines 20 minučių, Tartu ledo ritulininkai nesnaudė – pirmąjį kėlinio įvartį pelnė jau 44-ą mačo minutę, taip išsiverždami į priekį 1:4. Vilties į vilniečių žaidimą įnešė 46-ą minutę atsilikimą sušvelninęs „pankų“ puolėjas Edgaras Rybakovas (rez. perd. Mauras Baltrukonis), bet Estijos čempionų puolimas įjungė aukštesnė pavarą – 48, 50, 51 ir 55-ą žaidimo minutę pelnyti „Valk 494” įvarčiai svečiams užtikrintai atnešė pergalę, o „7bet – Hockey Punks” dar įmušė paguodos įvartį (A.Kuveka, rez. perd. E.Rybakovas ir M.Baltrukonis) iki susitikimo pabaigos likus žaisti 2 min. 30 sekundžių.

Po rungtynių „7bet - Hockey Punks“ vyriausiojo trenerio Mindaugo Kiero asistentas Dovydas Kulevičius teigė, jog rungtynes nulėmė pirmasis kėlinys. Tuo pačiu strategas pabrėžė, jog antramaje mačo kėlinyje „pankai“ neišnaudojo itin gerų galimybių.

„Mes tiesiog paleidome pirmąjį kėlinį, vieną įvartį praleidome net žaisdami daugumoje. Meistriškumu estai buvo geresni, bet antras kėlinys parodė, kad mes galime kabintis, tiesiog neišnaudojome šimtaprocentinių progų. Iš esmės ketvirtas įvartis visiškai perlaužė rungrtynes“, - sakė D. Kulevičius.

Vilniečiai iš viso į vartų plotą metė 28 kartus, o svečiai iš Tartu – 41. Daug progų „pankai“ „Valk 494” ledo ritulininkams suteikė palikdami juos žaisti daugumoje – lietuviai surinko 14 pražangų minučių, o estai – 6.

Šeštadienį 17 valandą Tartu „Valk 494” žais prieš Islandijos čempionų klubą „Skautafelag Akureyrar“. Islandai ant ledo sugrįš ir sekmadienį – 17:00 Vilniaus Pramogų arenoje jų lauks kova su penktadienį pralaimėjusiais Vilniaus „7bet – Hockey Punks” ledo ritulininkais.

Primename, kad šio etapo nugalėtojas iškovos teisę kitame IIHF Kontinentinės taurės ture Budapešte (Vengrija).