Titulinis » Naujienos » „7bet - Hockey Punks” šiandien Vilniuje laukia OHL čempionų egzaminas

„7bet - Hockey Punks” šiandien Vilniuje laukia OHL čempionų egzaminas

2023-09-14
"7bet-Hockey Punks" informacija, Mindaugo Nacevičiaus nuotrauka
Šiandien Baltijos ledo ritulio lygos OHL pirmenybėse Vilniuje „7bet - Hockey Punks”  komandą egzaminuos praėjusio sezono lygos čempionai - Jelgavos „Zemgale” ledo ritulininkai.
 
Tai jau antrosios sostinės komandos rungtynės turnyre - praėjusią savaitę sezono startą vainikavo permaininga dvikova su amžinais varžovais iš Kauno, kurioje nugalėtojas paaiškėjo tik po baudinių serijos. Pažymėtina, kad pirmą kartą „7bet - Hockey Punks” marškinėlius užsivilko legionierius iš ledo ritulio gimtinės Kanados - puolėjas Samuel Blanchet Cote. Debiutas buvo sėkmingas - centro puolėjo pozicijoje rungtyniavęs žaidėjas nors ir įvarčio nepelnė, tačiau triskart padėjo pasižymėti komandos draugams atlikęs tris rezultatyvius perdavimus. Komentuodamas savo debiutą OHL Baltijos lygoje S.Blanchet Cote po debiutinių rungtynių yra nusiteikęs optimistiškai
 
„Šiose nelengvose rungtynėse mums ilgą laiką pavyko pirmauti ir todėl nemanau, kad žaidėme blogai. Baudinių serija visuomet nenuspėjama - laimėti gali bet kuri komanda ir, deja, varžovai buvo sėkmingesni. Aš sakyčiau, kad pirmos rungtynės buvo gera, suteikianti vilčių pradžia tolesniam komandos žaidimo konstravimui, juk visi kartu susirinkome tik kiek daugiau nei prieš savaitę. Esu tikras, kad mūsų susitelkimas ir žaidybinių užduočių vykdymas tik gerės, jauni mūsų žaidėjai sezono metu tobulės ir tai komandos ateičiai yra svarbu. Tikiu, kad šį sezoną suteiksime fanams progų pasidžiaugti”.
 
Tačiau šiandien „pankų” laukia tikrai galingas varžovas, kuris sezoną pradėjo nerezultatyvia pergale rezultatu 2:1 prieš praėjusio sezono finalininkus iš Rygos „Mogo” klubo. Bus šiose rungtynėse ir žymių veidų - Jelgavos „Zemgale” komandos vyriausiasis  treneris Artis Abols buvo vienas iš Latvijos rinktinės istorinio bronzinio pasiekimo kūrėjų pavasarį vykusiame pasaulio čempionate Rygoje - jis darbavosi trenerių štabe asistento pareigose.
 
Šiandienos rungtynių pradžia „Pramogų arenoje” - 19 val. 30 min. Bilietus galima įsigyti www.hockeypunks.lt arba Pramogų arenos kasoje prieš rungtynes. Siekiant išvengti stovėjimo eilėse organizatoriai rekomenduoja atvykti anksčiau.