Titulinis » Naujienos » „3 prieš 3“ moterų turnyrą Kaune laimėjo „HC Klaipėda Girls“ merginų komanda

„3 prieš 3“ moterų turnyrą Kaune laimėjo „HC Klaipėda Girls“ merginų komanda

2022-09-20
Rugsėjo 18 dieną naujuose Kauno ledo rūmuose įvyko moterų turnyras „3 prieš 3“. Jame dalyvavo keturios komandos iš Klaipėdos („HC Klaipėda Girls“), Vilniaus („Hockey Stars Vilnius“), Elektrėnų („HC Amber“) ir Kauno („HC Rebel Girls“).
 
Turnyre susirinkusios moterų komandos entuziastingai kovojo vieno rato principu, po kurio paaiškėjo atkrintamųjų varžybų komandų poros. Pusfinaliuose „HC Amber“ kovojo su „Hockey Stars Vilnius“ merginomis, o „HC Klaipėda Girls“ su Kauno „HC Rebel Girls“. Po emocingų dvikovų, rungtynėse dėl trečiosios turnyro vietos „HC Amber“ ekipa nugalėjo „HC Rebel Girls“ ir iškovojo bronzos medalius. Finale susitiko „HC Klaipėda Girls“ ir „Hockey Stars Vilnius“. Kovojant dėl 1-os vietos merginoms pagrindinio rungtynių laiko neužteko ir po lygiųjų, žiūrovų laukė intriguojanti baudinių serija. Mušant baudinius sėkmė lydėjo klaipėdietes, kurios ir iškovojo aukso medalius.
 
Geriausia turnyro gynėja pripažinta Viltautė Jasinevičiūtė („Hockey Stars Vilnius“), geriausia turnyro puolėja – Klara Miuller („HC Klaipėda Girls“), o geriausia turnyro vartininkė Emilie Leth Simonsen („HC Amber“).
 
Įvykęs moterų turnyras yra projekto dalis, finansuojamo Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo mokslo ir sporto ministerija ir Švietimo mainų programos fondas.