Titulinis » Naujienos » Trakų „Galvės“ ir „Kaunas Hockey“ dvikova baigėsi trakiškių pergale (FOTO)

Trakų „Galvės“ ir „Kaunas Hockey“ dvikova baigėsi trakiškių pergale (FOTO)

2022-02-01
 Sausio 31-ąją Vilniuje Trakų „Galvė“ LRML čempionato mūšiui priėmė svečius iš Kauno – „Kaunas Hockey“ ledo ritulio komandą. Iki pat susitikimo pabaigos vykusi nervinga ir intriguojanti kova baigėsi trakiškių pergale. Kauniečiai nugalėti rezultatu 3:2 (1:0, 1:2, 1:0).

Vos prasidėjus rungtynėms Trakų „Galvė“ priešininkams metė rimtą pareiškimą: jau trečiąją minutę Evgenij Gladin pelnė gražų įvartį (1:0, 02:18, rez. perd. Karolis Andrikonis).

Antrajame kėlinyje „Galvės“ ledo ritulininkų klaidos sukomplikavo jų pačių padėtį. Trakiškių vartininkas Albertas Grinevičius svečiams žaidžiant mažumoje trys prieš penkis neatrėmė Karolio Misiūno metimo (1:1, 24:45, rez. perd. Elvinas Malcius). Trakų „Galvė“ iniciatyvą perėmė po aštuonių minučių. Suklaidinęs kauniečių vartininką Modestą Baltrūną įvartį įmušė ir Trakų komandai pranašumą sugrąžino Jaroslav Chairulin (2:1, 32:14, rez. perd. Giedrius Lekandra, Linas Žilinskas). Visgi svečiai nenusileido ir nusprendė varžovams taip pat nuleisti kraujo – paskutinę antrojo kėlinio minutę Elvinas Malcius individualiu įvarčiu vėl išlygino rezultatą (2:2, 39:34).

Pusę trečiojo kėlinio laiko komandos kovojo apylygėmis jėgomis. Visgi įpusėjus kėliniui paskutinį ir pergalingą Trakų „Galvės“ įvartį pelnė Giedrius Lekandra (3:2, 50:36, rez. perd. Andrius Karpičius).

Geriausiais susitikimo žaidėjais pripažinti Jaroslav Chairulin („Galvė“) ir Marius Šukys („Kaunas Hockey“).