Titulinis » Naujienos » Saldus „Rokiškio“ revanšas

Saldus „Rokiškio“ revanšas

2015-12-07
Antroji „Rokiškio“ ir „Juodupės“ klubų akistata per savaitgalį Lietuvos ledo ritulio čempionate baigėsi saldžiu rokiškėnų revanšu. Sekmadienį Vilniuje vykusiose rungtynėse 6:1 (1:1, 2:0, 3:0) „Rokiškis“ atsirevanšavo už pralaimėjimą išvakarėse.

Dvikovoje „Juodupė“ charakterį demonstravo pirmajame kėlinyje ir po varžovų greito įvarčio (Saulius Limontas, 00:30), sugebėjo rezultatą išlyginti. Tai padarė Aleksandras Pavlovskis (13:02).

Antrajame kėlinyje S.Limontas pelnė dar vieną įvartį, šįkart daugumoje (27:44), netrukus įvartį pridėjo Simas Sakaitis (28:38) ir „Rokiškis“ nutolo.

Trečiajame kėlinyje dar po įvartį pelnė S.Limontas (46:05) ir S.Sakaitis (53:24) ir „Juodupė“ nuleido rankas. Tašką dvikovoje padėjo Mantas Baleišis (55:23).

Čempionate dėl Elektrėnuose vyksiančio pasaulio jaunimo ledo ritulio čempionato skelbiama pertrauka.

Kitos čempionato rungtynės įvyks gruodžio 23 dieną Vilniuje, kur „Geležinis vilkas“ priims „Juodupę“.

Lietuvos ledo ritulio čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Elektrėnų „Energija“           9  9  0  0   0    88:25    27
2. Kauno „Baltų ainiai“           9  4  1  1   3    58:43    15
3. Vilniaus „Hockey Punks“        8  4  0  1   3    35:35    13
4. Juodupės „Juodupė“             7  4  0  0   3    17:24    12
5. Rokiškio „Rokiškis“            7  3  1  0   3    31:24    11
6. Vilniaus „Geležinis vilkas“    9  2  1  0   6    41:67     8
7. Elektrėnų „ESSM-2000“          9  0  0  1   8    33:85     1