Titulinis » Naujienos » „Rokiškis“ lengvai pasiėmė svarbius taškus iš „Ober – Haus“

„Rokiškis“ lengvai pasiėmė svarbius taškus iš „Ober – Haus“

2014-12-29
 Atvirajame Lietuvos ledo ritulio čempionate Rokiškio „Rokiškis“ pratęsė Kalėdinį savaitgalį, kai namų aikštėje 9:4 (3:2, 2:0, 4:2) įveikė Vilniaus „Ober – Haus“ ir pakilo į penktąją turnyrinės lentelės vietą.

Vilniečiai puikiai kovojo su aikštelės šeimininkais iki pirmojo kėlinio vidurio, kai dar pirmavo 2:1, tačiau antrose rungtynėse iš eilės dešimtyje žaidę greitai pritrūko jėgų.

„Rokiškio“ komanda dar pirmajame kėlinyje persvėrė rezultatą savo naudai.

Vėliau šeimininkai nebeleido suabejoti savo pranašumu ir nuolat didino skirtumą.

Trečiojo kėlinio viduryje skirtumas pasiekė 5 įvarčius ir „Rokiškis“ pradėjo švęsti pergalę.

Po šios dvikovos aikštelės šeimininkai su pakilo į penktąją turnyrinės lentelės vietą, ir į čempionato dugną nustūmė abi sostinės komandas.

„Rokiškis“: D.Deksnys, M.Citavičius, S.Sakaitis po 2, Š.Citavičius, K.Falkas, Ž.Grunevas po 1 įvartį.
„Ober – Haus“: E.Stankevičius 2, A.Nikitčenka, A.Sidorovas po 1 įvartį.