Titulinis » Naujienos » LRK su rusais pasidalino po pergalę

LRK su rusais pasidalino po pergalę

2013-01-27
NLRL informacija

Nacionalinės ledo ritulio lygos aukščiausiame divizione Kėdainių LRK du kartus priėmė Kaliningrado „Delovaja Rus“ (Rusija) ir su varžovais pasidalino po pergalę – 6:1 (3:0, 0:0, 3:1) ir 3:5 (2:2, 1:2, 0:1).

Pirmojoje dvikovoje lietuviai greitai susikrovė saugią persvarą. Jau pirmajame kėlinyje du Jono Vikniaus (06:13, 09:50) ir Ulfo Oscaro Williamo Sollino (17:46) įvarčiai leido pirmauti LRK ekipai 3:0.

Antrajame kėlinyje abi komandos apsikeitė pašalinimais iš aikštelės, tačiau įvarčių pasiekta nebuvo.

Trečiojo kėlinio pradžioje rusai po Artiomo Nekerovo įvarčio (45:42) sušvelnino rezultatą iki 3:1, tačiau jau po minutės Remigijus Guoga (46:54) sugrąžino persvarą, o J.Viknius (54:16) ir  dar kartą R.Guoga (57:16) įtvirtino galutinį rezultatą. Dvikovoje Kėdainių ekipos garbę jau gynė Kazachstane legionieriaus duonos ragavęs Dovydas Streckis.

Antrojoje dvikovoje pirmaujanti komanda keitėsi tris kartus, o lemiamu rungtynių momentu tapo visus penkis Rusijos komandos įvarčius pelniusio A.Nekerovo paskutiniai du įvarčiai.

Ketvirtuoju įvarčiu (39:14) antrojo kėlinio pabaigoje rusas persvėrė rezultatą savo komandos naudai išnaudojęs kiekybinę daugumą, o trečiojo kėlinio pradžioje (43:20) puolėjas pelnė įvartį, kai komanda žaidė ant ledo turėdama vienu žaidėju mažiau.

LRK – Delovaja Rus“ 6:1 6:1 (3:0, 0:0, 3:1).
LRK: J.Viknius 3, R.Guoga 2, U.Sollinas 1 įvartis.
„Delovaja Rus“: A.Nekerovas 1 įvartis.

LRK – Delovaja Rus“ 3:5 (2:2, 1:2, 0:1).
LRK: R.Štrimaitis 2, J.Viknius 1 įvartis.
„Delovaja Rus“: A.Nekerovas 5 įvarčiai.