Titulinis » Naujienos » Kovoje prieš Vilniaus „Feniksą“ Trakų „Galvei“ pergalė išslydo iš rankų (FOTO)

Kovoje prieš Vilniaus „Feniksą“ Trakų „Galvei“ pergalė išslydo iš rankų (FOTO)

2022-02-15
 Vasario 14-ąją Vilniuje ant ledo susitiko LRML čempionato pirmąsias sezono rungtynes sužaidusios ledo ritulio komandos – Vilniaus „Feniksas“ ir Trakų „Galvė“. Tąkart nugalėtoją išaiškino tik baudinių serija, kurią laimėjo „Feniksas“ - rungtynės baigėsi rezultatu 2:3. Antrajame rate susitikusios komandos akistatą vėl užbaigė lygiosiomis. Paskutinę minutę lygiąsias išplėšę Trakų „Galvės“ žaidėjai kliovėsi savo taiklumu baudinių serijoje, tačiau ir vėl „feniksai“ buvo taiklesni. „Feniksas“ trakiškius įveikė rezultatu 4:3 (2:0, 1:1, 0:2, 1:0). Vilniečių vartus saugojo Kristupas Pranckietis, „Galvės“ – Albertas Grinevičius.

Pirmasis įvartis įpusėjus kėliniui krito į Trakų „Galvės“ vartus. Įvarčio autorius – Nerijus Pranckus (1:0, 08:21, rez. perd. Denis Maslov). „Galvė“ ir toliau turėjo problemų stabdant „feniksus“ - baigiantis kėliniui dar vienas vilniečių išpuolis prie Trakų komandos vartų baigėsi įvarčiu. Šįkart taiklus buvo Ernestas Čepulis (2:0, 19:40, rez. perd. Nerijus Pranckus).

Trakų „Galvės“ bėdos nesibaigė ir prasidėjus antrajam kėliniui: žaidėjų klaidos leido „Feniksui“ beveik dvi minutes žaisti daugumoje penkis prieš tris. Tiesa, Trakų komanda šįkart sėkmingai apsigynė. Netrukus, suklydus vilniečių žaidėjui, „Galvė“ gavo progą išnaudoti savo kiekybinę persvarą. Bet atsitiko priešingai – „Feniksui“ žaidžiant mažumoje dar kartą tiksliai smūgiavo Nerijus Pranckus (3:0, 28:09). Nenumaldomai didėjusį varžovų atotrūkį stebėjusios „Galvės“ padėtį pataisė vienas taikliausių jos žaidėjų: žemą ir tikslų metimą atliko Andrius Karpičius (3:1, 30:44). Kėlinio antrojoje pusėje „Fenikso“ atstovas Nerijus Pranckus turėjo progą pelnyti dar vieną įvartį realizuodamas baudinį, bet Trakų komandos vartininkas metimą atrėmė.

Trečiąjį kėlinį lyderiavo Trakų „Galvė“. Pasipylus gausioms abiejų komandų klaidoms Trakų komanda išlaikė šaltą galvą: skirtumą iki minimalaus sumažino Rokas Parangovskij (3:2, 45:58, rez. perd. Jaroslav Chairulin). Vėliau sekusių gausių klaidų fone komandos varžėsi apylygėmis jėgomis, tačiau paskutinę susitikimo minutę „Feniksas“ nesugebėjo sulaikyti į priekį link „Fenikso“ vartų išsiveržusio Jaroslavo Chairulin, kuris savo efektingu įvarčiu išplėšė savo komandai lygiąsias ir progą pakovoti baudinių serijoje.

Tačiau, nepaisant „Galvės“ užsidegimo revanšui, baudinių serijoje „Feniksui“ pergalę padovanojo taiklus Giedriaus Misiūno smūgis (4:3).

Geriausiais susitikimo žaidėjais pripažinti Nerijus Pranckus („Feniksas“) ir Jaroslav Chairulin („Galvė“).