Titulinis » Naujienos » Kauno „Bizonų-Ekobazės“ revanšas prieš Vilniaus „Ober-Haus“ nepavyko (FOTO)

Kauno „Bizonų-Ekobazės“ revanšas prieš Vilniaus „Ober-Haus“ nepavyko (FOTO)

2022-02-13
Vasario 10 d. Kaune aikštės šeimininkų „Bizonų-Ekobazės“ komandos susitikimas su Vilniaus „Ober-Haus“ komanda nė iš tolo nepriminė pirmadienį vykusių rungtynių su Vilniaus „Tauru“. Jei tuomet kauniečiams akistata su „Tauru“ atrodė kaip lengvas pasivaikščiojimas, tai vasario 10-osios susitikimas su „Ober-Haus“ virto principine kova už būvį. O motyvacijos „Bizonai-Ekobazė“ turėjo daug – pirmajame rate Vilniuje „Ober-Haus“ kauniečius įveikė rezultatu 4:1. Daugkartiniams LRML čempionams atsirevanšuoti namų aikštėje nepavyko: Kauno komanda nusileido svečiams rezultatu 3:4 (0:1, 1:2, 2:1). „Bizonų-Ekobazės“ vartus saugojo Ovidijus Vaičiūnas, „Ober-Haus“ vartus – Albertas Grinevičius.

Pirmajame kėlinyje ledo ritulininkai kovojo apylygėmis jėgomis. Rungtynių įvarčių sąskaitą atidarė „Ober-Haus“ žaidėjo Vitalijaus Sevruk taiklus metimas (0:1, 15:45).

Antrajame kėlinyje vilniečiai vėl pasirodė per žingsnį stipresni. Žemą ir tikslų metimą į apatinį „bizonų“ vartų kampą atliko Andrejus Silinas (0:2, 28:59, rez. perd. Vadim Kozlov, Gintautas Bulauka). Vilniaus komandos spurtas neliko be atsako: pirmą susitikimo „Bizonų-Ekobazės“ įvartį (ir jau dešimtąjį asmeninį įvartį šiame sezone) įmušė Adas Kirdeikis (1:2, 35:52, rez. perd. Linas Paražinskas). „Ober-Haus“ sureagavo efektingu įvarčiu: paguldžius vartininką į vartus įskriejo Manto Buikos mestas ritulys (1:3, 37:22, rez. perd. Vitalijus Sevruk).

Paskutiniame kėlinyje pranašesni buvo „bizonai“. Antrą kėlinio minutę dar kartą taikliai smūgiavo Adas Kirdeikis (2:3, 41:36, rez. perd. Linas Paražinskas, Šarūnas Citavičius). Netrukus „Ober-Haus“ gavo rimtą perspėjimą, kad Kauno komanda iš kelio nesitrauks: rezultatą išlygino Sergejus Kiršys (3:3, 47:51, rez. perd. Michail Starkov, Šarūnas Citavičius). Visgi nervų karą laimėjo „Ober-Haus“: įpusėjus kėliniui buvo pelnytas paskutinis ir svečiams pergalingas įvartis. Įvarčio autorius – Mantas Buika (3:4, 50:49, rez. perd. Vitalijus Sevruk). Baigiantis laikui sutelktos Kauno komandos šešių žaidėjų pajėgos vaisių nedavė.

Geriausi rungtynių žaidėjai – Vytautas Petraitis („Bizonai-Ekobazė“) ir Andrejus Silinas („Ober-Haus“).