Titulinis » Naujienos » Kauno „Bizonai-Ekobazė“ nepaliko vilčių Vilniaus „Tauro“ komandai (FOTO)

Kauno „Bizonai-Ekobazė“ nepaliko vilčių Vilniaus „Tauro“ komandai (FOTO)

2022-02-06
 Vasario 7 d. „Pramogų arenos“ aikštės šeimininkus Vilniaus „Taurą“ triuškinančiu įvarčių skirtumu palaužė Kauno „Bizonai-Ekobazė“. Nuo „sauso“ rezultato vilniečiai išsisuko garbės įvarčiu. „Bizonų-Ekobazės“ gretose net du žaidėjai pasižymėjo „hat trick‘u“, trys – dubliu. Rungtynės baigėsi svariu rezultatu 1:16 (0:4, 0:3, 1:9). Nuo kauniečių metimų „Tauro“ vartus sergėjo Kristupas Pranckietis, o prie Kauno komandos vartų budėjo Ovidijus Vaičiūnas.

Jau nuo pat rungtynių pradžios išryškėjo teritorinis „bizonų“ pranašumas – didesnę laiko dalį veiksmas vyko „Tauro“ gynybos zonoje. Kauniečių vienvaldystė prasidėjo pirmuoju įvarčiu antrąją kėlinio minutę. Įvarčio autorius – Dovydas Žiūkas (0:1, 01:28, rez. perd. Šarūnas Citavičius). Netrukus individualiu įvarčiu Kauno komandos sąskaitą papildė Šarūnas Citavičius (0:2, 04:25). Dar po keletos minučių į „Tauro“ vartus krito Michailo Starkovo sviestas ritulys (0:3, 08:07, rez. perd. Šarūnas Citavičius). Vėliau žaidžiant keturi prieš keturis pirmąjį įvartį pelnęs tandemas sėkmingai sužaidė dar kartą: ritulį į vartus pasiuntė Dovydas Žiūkas (0:4, 15:45, rez. perd. Šarūnas Citavičius).

Kol vilniečių atakos buvo nuolat gesinamos, o jų mesti rituliai nepasiekdavo tikslo, „Bizonai-Ekobazė“ toliau trypė „Tauro“ gynybą ir naudodamiesi proga krovėsi įvarčių kraitį. Antrajame kėlinyje savo pirmą sezono įvartį savarankiškai pelnė kaunietis Marius Kubilius (0:5, 20:41). Švieslentėje ties kauniečių įvarčiais skaičiai sparčiai keitė vienas kitą: Michail Starkov pelnė šeštą vakaro įvartį (0:6, 22:18, rez. perd. Giedrius Kazlauskas), Giedrius Kazlauskas – septintąjį (0:7, 26:04, rez. perd. Sergejus Kiršys, Adas Kirdeikis).

Trečiajame kėlinyje Vilniaus komandai vis dar nesisekė priešininkų pasivyti nei aikštėje, nei švieslentėje. Atsakingiau ritulį valdantys susitikimo lyderiai „Taurui“ atsipūsti neleido, negana to – netramdomi tiesiog įsisiautėjo. Pirmąją kėlinio minutę vėl pasižymėjo Michail Starkov (0:8, 40:19, rez. perd. Adas Kirdeikis, Vytautas Petraitis), po poros minučių – Marius Stančiauskas (0:9, 42:16, rez. perd. Dovydas Žiūkas, Šarūnas Citavičius). Netrukus Tomo Budrausko tikslus metimas įvarčių skirtumą paverčia dviženkliu (0:10, 44:42, rez. perd. Marius Kubilius). Nepraėjus nė minutei individualų įvartį įsirašė Marius Kubilius (0:11, 45:22). Savo progos nepraleido ir Adas Kirdeikis (0:12, 47:07, rez. perd. Sergejus Kiršys). 50-ąją rungtynių minutę fortūna atsisuko ir į „Tauro“ pusę: klaida kauniečių gynyboje pasinaudojo ir įvartį įmušė vilnietis Mantas Milašauskas (1:12, 49:33, rez. perd. Tomas Kirstukas). Iki susitikimo galo „bizonai“ dar patampė „Taurą“ už ragų: dar po įvartį pelnė Marius Stančiauskas (1:13, 50:45, rez. perd. Dovydas Žiūkas), Adas Kirdeikis (1:14, 54:53, rez. perd. Michail Starkov), Dovydas Žiūkas (1:15, 57:37, rez. perd. Darius Garlinskas) ir Vytautas Petraitis (1:16, 59:47, rez. perd. Adas Kirdekis).

Geriausiais rungtynių žaidėjais pripažinti Gabrielius Pupienis („Tauras“) ir Marius Stančiauskas („Bizonai-Ekobazė“).