Titulinis » Naujienos » „Kaunas Hockey“ įveikė atsitiesti bandžiusius „Lokius“ (FOTO)

„Kaunas Hockey“ įveikė atsitiesti bandžiusius „Lokius“ (FOTO)

2022-01-25
 Sausio 24-ąją Vilniaus „Pramogų arenoje“ pečius surėmė Vilniaus „Lokių“ ir „Kaunas Hockey“ ledo ritulininkai. Banguotame žaidime pranašumą prieš varžovus įrodė kauniečiai. Susitikimas baigėsi rezultatu 2:6 (0:2, 1:0, 1:4).

Pirmieji dviem gražiais įvarčiais pasižymėjo „Kaunas Hockey“ žaidėjai. Į Kristupo Pranckiečio saugomus „Lokių“ vartus įskriejo Mariaus Šukio mestas ritulys (0:1, 13:08, rez. perd. Šarūnas Juška). Antrojo šūvio ilgai laukti nereikėjo: nepraėjus nė dviems minutėms kauniečių pranašumą užtvirtino žaidžiant daugumoje pelnytas Tomo Lietuvniko įvartis, (0:2, 14:50, rez. perd. Laimis Mitkus).

Antrajame kėlinyje virė apylygė kova, o kėliniui baigiantis galvas ėmė kelti ir „Lokiai“. Akistatą su Kauno komandos vartininku Modestu Baltrūnu laimėjo „lokys“ Justinas Čižius (1:2, 39:13, rez. perd. Aurimas Čepaitis).

Vilniaus „Lokiai“ ir toliau kapanojosi iš duobės: paskutinio kėlinio pirmąją minutę „Lokių“ sąskaitą įvarčiu papildė ir rezultatą išlygino Tadas Radvila (2:2, 40:59, rez. perd. Karolis Janušauskas). Tačiau čia pat „Kaunas Hockey“ pademonstravo charakterį ir per tris minutes eliminavo „Lokių“ pastangas: antrą kėlinio minutę įvartį įmušė Vincentas Putrius (2:3, 41:17, rez. perd. Marius Šukys), dar vieną įvartį pelnė Sergej Obožin (2:4, 44:11, rez. perd. Elvinas Malcius). Likusį kėlinio laiką klydę kauniečiai suteikė progų „Lokiams“ pasinaudoti kiekybine persvara, bet tos progos nebuvo išnaudotos. Negana to, pajutus apčiuopiamą pergalę „Kaunas Hockey“ žaidimas tik įsisiūbavo – per dvi paskutines susitikimo minutes kauniečiai varžovus pavaišino dar dviem įvarčiais. Antrą kartą tą vakarą pasižymėjo Vincentas Putrius (2:5, 58:54, rez. perd. Sergej Obožin, Karolis Misiūnas), o likus 12 sekundžių iki rungtynių galo visus taškus ant „i“ sudėjo Virginijaus Spaičio taiklus metimas (2:6. 59:48, rez. perd. Tomas Lietuvnikas, Mindaugas Norkus).

Geriausių LRML žaidėjų gretas papildė Justinas Čižius („Lokiai“) ir kauniečių vartininkas Modestas Baltrūnas („Kaunas Hockey“).