Titulinis » Naujienos » "Hockey Punks" "Energijai" rimtai priešinosi pusę rungtynių (VIDEO)

"Hockey Punks" "Energijai" rimtai priešinosi pusę rungtynių (VIDEO)

2017-01-28
 Lietuvos ledo ritulio čempionate tęsiasi rezultatyvių rungtynių serija, penktadienio vakarą Vilniuje vietos „Hockey Punks“ bandė priešintis nenugalimajai Elektrėnų „Energijai“, tačiau krito prieš varžovus 5:11 (2:3, 2:5, 1:3).

Vilniečiai šioje dvikovoje atsidūrė ant prarajos krašto jau pačioje pradžioje, kai Aivaras Bendžius (05:42), Povilas Verenis (10:21) ir Edvinas Boroška (10:30) pasiuntė šeimininkus į nokdauną.

Negana to, netrukus vienas po kito prasižengė Karolis Šlikas ir Modestas Kieras ir vilniečiai liko trise prieš penkis varžovus. Atsilaikę trise, „Hockey Punks“ vėl prasižengė, vėl žaidė mažumoje tačiau pasiekė labai svarbų įvartį, kai Edvardas Ivankevičius (17:00) sušvelnino skirtumą iki 1:3.

Įgavę jėgų šeimininkai tuo pačiu ypu po 54 sekundžių sušvelnino atsilikimą iki minimumo, kai pasižymėjo Edvardas Ivankevičius (17:54).

Antrajame kėlinyje „Hockey Punks“ prisiminė praėjusių metų finalą, kai ilgai pirmavo prieš „Energiją“ ir po Lietuvos rinktinės žaidėjų Mindaugo Kiero (22:38) ir Edgaro Rybakovo (22:56) įvarčių persvėrė rezultatą savo naudai.

Tačiau Vilniaus klubo džiaugsmas truko neilgai. Atsibudę elektrėniškiai vienas po kito siuntė ritulius į varžovų vartus ir po dviejų kėlinių rezultatas buvo 8:4 „Energijos“ naudai.

Trečiojo kėlinio pradžioje po Valdo Pikčiaus įvarčio daugumoje (43:56) šeimininkai bandė grįžti į kovą, tačiau vos po devynių sekundžių įkarštį atšaldė Edvinas Boroška (44:05) – 5:9.

Besibaigiant rungtynėms po įvartį dar pridėjo A.Bendžius ir Aimas Fiščevas ir „Energija“ šventė jau keturioliktą pergalę iš eilės šiame čempionate.

Elektrėnų klubas į varžovų vartus metė 46 kartus, vilniečiai atsakė 25 metimais.

Kitos čempionato rungtynės įvyks šeštadienį Rokiškyje, kur „žiemos klasikos“ kovoje susitiks Rokiškio „Rokiškis“ ir Kauno „Tigrai“.  Rungtynes tiesiogiai bus galima stebėti čia.

Lietuvos ledo ritulio čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Elektrėnų „Energija“         14 14  0  0   0  121:34  42
2. Juodupės „Juodupė“           13  9  1  0   3   95:35  29
3. Vilniaus „Hockey Punks“      14  6  1  0   7   61:65  20
4. Rokiškio „Rokiškis“          13  5  0  1   7   36:48  16
5. Kauno „Tigrai“               13  3  0  0  10   43:97   9
6. Vilniaus „Geležinis vilkas“  13  1  0  1  11   24:101  4