Titulinis » Rungtynių statistika

Rungtynių statistika

Elektrėnų Kasparaičio LRM U-11A - Vilniaus Geležinis vilkas U-11 A

2:9 0:5 | 1:1 | 1:3
0 ( 0 | 0 | 0 )
Metimų skaičius - SOG
0 ( 0 | 0 | 0 )
0.00
Atremti metimai % - SVS
0.00
7.5 ( 3 | 3 | 1.5 )
Baudos minutės PIM
9 ( 1.5 | 6 | 1.5 )
0 ( 0 | 0 | 0 )
Laimėti įmetimai - FO %
0 ( 0 | 0 | 0 )
Teisėjai
Krumkač Sergej ,
Kaminskas Andrius
Linijos teisėjai
45:00 3 kėlinio pabaiga
45:00
Vilniaus Geležinis vilkas U-11 A
Vart. palieka aikštę - GOALKEEPER OUT
Nr.6 Jonas Bernardas Kaikaris
 
45:00
Elektrėnų Kasparaičio LRM U-11A
Vart. palieka aikštę - GOALKEEPER OUT
Nr.30 Eimantas Sinkevičius
 
39:23
Vilniaus Geležinis vilkas U-11 A
Įvartis - GOAL
Nr.19 Miron Borodin (10)
2:9
39:23
Elektrėnų Kasparaičio LRM U-11A
Bauda - DELAY
Nr.39 Augustas Salecis
PS
37:40
Vilniaus Geležinis vilkas U-11 A
Įvartis - GOAL
Nr.76 Georgij Švec (3)
2:8
36:15
Elektrėnų Kasparaičio LRM U-11A
Įvartis - GOAL
Nr.39 Augustas Salecis (3)
2:7
34:40
Elektrėnų Kasparaičio LRM U-11A
Bauda - SLASH
Nr.30 Eimantas Sinkevičius
1.5 min
31:20
Vilniaus Geležinis vilkas U-11 A
Bauda - TOO-M
1.5 min
31:05
Vilniaus Geležinis vilkas U-11 A (-1)
Įvartis - GOAL
Nr.19 Miron Borodin (9)
1:7
30:00 3 kėlinio pradžia
30:00 2 kėlinio pabaiga
29:50
Vilniaus Geležinis vilkas U-11 A
Bauda - HI-ST
Nr.10 Aleksandr Tatarinovič
1.5 min
28:25
Vilniaus Geležinis vilkas U-11 A
Bauda - INTRF
Nr.91 Kajus Kasputis
1.5 min
25:16
Elektrėnų Kasparaičio LRM U-11A
Bauda - INTRF
Nr.10 Simas Paštukas
1.5 min
24:43
Elektrėnų Kasparaičio LRM U-11A
Įvartis - GOAL
Nr.35 Adomas Laimutis (3)
1:6
22:15
Vilniaus Geležinis vilkas U-11 A
Vart. išeina į aikštę - GOALKEEPER IN
Nr.6 Jonas Bernardas Kaikaris
 
22:15
Vilniaus Geležinis vilkas U-11 A
Vart. palieka aikštę - GOALKEEPER OUT
Nr.46 Yahor Kaspiarovič
 
22:15
Vilniaus Geležinis vilkas U-11 A
Bauda - SLASH
Nr.21 Sebastian Dacevič
1.5 min
20:24
Vilniaus Geležinis vilkas U-11 A (+1)
Įvartis - GOAL
Nr.76 Georgij Švec (2)
0:6
19:12
Elektrėnų Kasparaičio LRM U-11A
Bauda - TRIP
Nr.9 Mažrimas Tomkus
1.5 min
17:15
Vilniaus Geležinis vilkas U-11 A
Bauda - HOLD
Nr.37 Denis Oleinik
1.5 min
15:00 2 kėlinio pradžia
15:00 1 kėlinio pabaiga
09:49
Vilniaus Geležinis vilkas U-11 A
Įvartis - GOAL
Nr.76 Georgij Švec (1)
0:5
09:20
Vilniaus Geležinis vilkas U-11 A
Įvartis - GOAL
Nr.91 Kajus Kasputis (1)
0:4
06:36
Vilniaus Geležinis vilkas U-11 A
Bauda - IBC
Nr.37 Denis Oleinik
1.5 min
03:46
Vilniaus Geležinis vilkas U-11 A (+1)
Įvartis - GOAL
Nr.19 Miron Borodin (8)
0:3
03:17
Elektrėnų Kasparaičio LRM U-11A
Bauda - TRIP
Nr.39 Augustas Salecis
1.5 min
02:21
Vilniaus Geležinis vilkas U-11 A (+1)
Įvartis - GOAL
Nr.15 Maksim Tunkevič (2)
0:2
01:07
Elektrėnų Kasparaičio LRM U-11A
Bauda - HOLD
Nr.34 Dovydas Žigutis
1.5 min
00:25
Vilniaus Geležinis vilkas U-11 A
Įvartis - GOAL
Nr.19 Miron Borodin (7)
0:1
00:00
Vilniaus Geležinis vilkas U-11 A
Vart. išeina į aikštę - GOALKEEPER IN
Nr.46 Yahor Kaspiarovič
 
00:00
Elektrėnų Kasparaičio LRM U-11A
Vart. išeina į aikštę - GOALKEEPER IN
Nr.30 Eimantas Sinkevičius
 
00:00 1 kėlinio pradžia