Titulinis » Rungtynių statistika

Rungtynių statistika

Kaliningrado Feniks U-11A - Elektrėnų Kasparaičio LRM U-11A

2:4 1:0 | 1:3 | 0:1
0 ( 0 | 0 | 0 )
Metimų skaičius - SOG
0 ( 0 | 0 | 0 )
0.00
Atremti metimai % - SVS
0.00
6 ( 4.5 | 1.5 | 0 )
Baudos minutės PIM
9 ( 1.5 | 4.5 | 3 )
0 ( 0 | 0 | 0 )
Laimėti įmetimai - FO %
0 ( 0 | 0 | 0 )
Teisėjai
Rudzinskas Vladislovas ,
Dejev Vladimir
Linijos teisėjai
45:00 3 kėlinio pabaiga
45:00
Elektrėnų Kasparaičio LRM U-11A
Vart. palieka aikštę - GOALKEEPER OUT
Nr.30 Eimantas Sinkevičius
 
45:00
Kaliningrado Feniks U-11A
Vart. palieka aikštę - GOALKEEPER OUT
Nr.83 Andrej Afanasev
 
38:22
Elektrėnų Kasparaičio LRM U-11A (-1)
Įvartis - GOAL
Nr.10 Simas Paštukas (1)
2:4
38:00
Elektrėnų Kasparaičio LRM U-11A
Bauda - SLASH
Nr.32 Titas Bagdonas
1.5 min
35:07
Elektrėnų Kasparaičio LRM U-11A
Bauda - HOOK
Nr.4 Kostas Kubilius
1.5 min
30:00 3 kėlinio pradžia
30:00 2 kėlinio pabaiga
28:43
Kaliningrado Feniks U-11A
Bauda - IBC
Nr.8 Semen Porohin
1.5 min
27:17
Elektrėnų Kasparaičio LRM U-11A
Bauda - IBC
Nr.88 Simas Balsys
1.5 min
24:39
Elektrėnų Kasparaičio LRM U-11A
Bauda - SLASH
Nr.28 Klaidas Petryla
1.5 min
24:18
Elektrėnų Kasparaičio LRM U-11A
Įvartis - GOAL
Nr.35 Adomas Laimutis (6)
(Nr.32 Titas Bagdonas (2), (Nr.28 Klaidas Petryla (2))
2:3
24:06
Kaliningrado Feniks U-11A
Įvartis - GOAL
Nr.33 Matvej Pacukov (3)
(Nr.72 Artemij Stukalov (1))
2:2
18:48
Elektrėnų Kasparaičio LRM U-11A (-1)
Įvartis - GOAL
Nr.32 Titas Bagdonas (2)
1:2
18:30
Elektrėnų Kasparaičio LRM U-11A
Bauda - TRIP
Nr.92 Radvilas Stanionis
1.5 min
15:55
Elektrėnų Kasparaičio LRM U-11A
Įvartis - GOAL
Nr.32 Titas Bagdonas (1)
(Nr.39 Augustas Salecis (1), (Nr.28 Klaidas Petryla (1))
1:1
15:00 2 kėlinio pradžia
15:00 1 kėlinio pabaiga
13:37
Kaliningrado Feniks U-11A
Bauda - IBC
Nr.8 Semen Porohin
1.5 min
09:09
Kaliningrado Feniks U-11A
Bauda - HOOK
Nr.97 David Iljin
1.5 min
06:33
Kaliningrado Feniks U-11A
Įvartis - GOAL
Nr.33 Matvej Pacukov (2)
1:0
06:33
Elektrėnų Kasparaičio LRM U-11A
Bauda - TRIP
Nr.15 Aivaras Triponas
PS
02:34
Elektrėnų Kasparaičio LRM U-11A
Bauda - TRIP
Nr.34 Dovydas Žigutis
1.5 min
01:38
Kaliningrado Feniks U-11A
Bauda - IBC
Nr.13 Maksim Kotok
1.5 min
00:00
Elektrėnų Kasparaičio LRM U-11A
Vart. išeina į aikštę - GOALKEEPER IN
Nr.30 Eimantas Sinkevičius
 
00:00
Kaliningrado Feniks U-11A
Vart. išeina į aikštę - GOALKEEPER IN
Nr.83 Andrej Afanasev
 
00:00 1 kėlinio pradžia