Titulinis » Rungtynių statistika

Rungtynių statistika

Vilniaus SLRA U-11A - Vilniaus Geležinis vilkas U-11 A

0:5 0:1 | 0:2 | 0:2
0 ( 0 | 0 | 0 )
Metimų skaičius - SOG
0 ( 0 | 0 | 0 )
0.00
Atremti metimai % - SVS
0.00
12 ( 6 | 3 | 3 )
Baudos minutės PIM
14 ( 9.5 | 0 | 4.5 )
0 ( 0 | 0 | 0 )
Laimėti įmetimai - FO %
0 ( 0 | 0 | 0 )
Teisėjai
Stepankevičius Laurynas ,
Shenets Dmitrij
Linijos teisėjai
45:00 3 kėlinio pabaiga
GOALKEEPER OUT - "Vilniaus SLRA U-11A" vartininkas paliko aikštelę (Nr.41 Maksim Antimonov)
GOALKEEPER OUT - "Vilniaus Geležinis vilkas U-11 A" vartininkas paliko aikštelę (Nr.6 Jonas Bernardas Kaikaris)
45:00
Vilniaus Geležinis vilkas U-11 A
Vart. išeina į aikštę - GOALKEEPER IN
Nr.6 Jonas Bernardas Kaikaris
 
45:00
Vilniaus Geležinis vilkas U-11 A
Vart. palieka aikštę - GOALKEEPER OUT
Nr.6 Jonas Bernardas Kaikaris
 
43:26
Vilniaus SLRA U-11A
Bauda - TRIP
Nr.6 Kristupas Katulis
1.5 min
40:59
Vilniaus Geležinis vilkas U-11 A
Įvartis - GOAL
Nr.97 Monti Kaminskas (1)
(Nr.15 Maksim Tunkevič (2))
0:5
38:26
Vilniaus Geležinis vilkas U-11 A
Vart. išeina į aikštę - GOALKEEPER IN
Nr.6 Jonas Bernardas Kaikaris
 
38:26
Vilniaus Geležinis vilkas U-11 A
Vart. palieka aikštę - GOALKEEPER OUT
Nr.46 Yahor Kaspiarovič
 
37:37
Vilniaus SLRA U-11A
Bauda - CHARG
Nr.14 Kipras Šimonis
1.5 min
36:42
Vilniaus Geležinis vilkas U-11 A
Bauda - INTRF
Nr.15 Maksim Tunkevič
1.5 min
35:42
Vilniaus Geležinis vilkas U-11 A
Bauda - CROSS
Nr.10 Aleksandr Tatarinovič
1.5 min
35:25
Vilniaus Geležinis vilkas U-11 A
Bauda - CHARG
Nr.42 Augustas Katkevičius
1.5 min
33:40
Vilniaus Geležinis vilkas U-11 A
Įvartis - GOAL
Nr.34 Bernardas Vaškys (2)
(Nr.21 Sebastian Dacevič (1))
0:4
30:00 3 kėlinio pradžia
30:00 2 kėlinio pabaiga
27:26
Vilniaus Geležinis vilkas U-11 A (+1)
Įvartis - GOAL
Nr.21 Sebastian Dacevič (1)
(Nr.19 Miron Borodin (3))
0:3
26:33
Vilniaus SLRA U-11A
Bauda - HOLD
Nr.6 Kristupas Katulis
1.5 min
21:43
Vilniaus Geležinis vilkas U-11 A
Įvartis - GOAL
Nr.10 Aleksandr Tatarinovič (2)
0:2
18:25
Vilniaus SLRA U-11A
Bauda - CHARG
Nr.87 Roman Smirnov
1.5 min
17:01
Vilniaus Geležinis vilkas U-11 A
Bauda - GA-MI
Nr.4 Mantas Avsejenko
15:00 2 kėlinio pradžia
15:00 1 kėlinio pabaiga
14:05
Vilniaus Geležinis vilkas U-11 A
Bauda - SLASH
Nr.74 Justas Aukštakojis
1.5 min
14:05
Vilniaus SLRA U-11A
Bauda - CHARG
Nr.6 Kristupas Katulis
1.5 min
12:14
Vilniaus SLRA U-11A
Bauda - SLASH
Nr.80 Armandas Jodeika
1.5 min
12:01
Vilniaus GELŽINIS VILKAS U11A žaidėjas nr. 4 Avsejenko Mantas pašalintas iki rungtynių pabaigos už nesportišką elgesį (UN-SP),nuo 17:01 skirta drausminė nuobauda iki rungtynių pabaigos (GA-MI)
12:01
Vilniaus Geležinis vilkas U-11 A
Bauda - UN-SP
Nr.4 Mantas Avsejenko
5 min
11:27
Vilniaus SLRA U-11A
Bauda - TRIP
Nr.39 Markas Akramavičius
1.5 min
10:31
Vilniaus Geležinis vilkas U-11 A
Bauda - SLASH
Nr.4 Mantas Avsejenko
1.5 min
10:31
Vilniaus SLRA U-11A
Bauda - CHARG
Nr.11 Edvard Palijus
1.5 min
05:23
Vilniaus Geležinis vilkas U-11 A
Bauda - HOOK
Nr.17 Matsvej Kaspiarovich
1.5 min
01:28
Vilniaus Geležinis vilkas U-11 A
Įvartis - GOAL
Nr.19 Miron Borodin (11)
(Nr.10 Aleksandr Tatarinovič (2), (Nr.44 Martynas Misiuk (1))
0:1
00:00
Vilniaus Geležinis vilkas U-11 A
Vart. išeina į aikštę - GOALKEEPER IN
Nr.46 Yahor Kaspiarovič
 
00:00
Vilniaus SLRA U-11A
Vart. išeina į aikštę - GOALKEEPER IN
Nr.41 Maksim Antimonov
 
00:00 1 kėlinio pradžia