Titulinis » Naujienos » Vokietijoje lieka dar vienas Lietuvos rinktinės puolėjas

Vokietijoje lieka dar vienas Lietuvos rinktinės puolėjas

2019-06-19
hockey.lt informacija
Lietuvos ledo ritulio rinktinės narys Danielius Bogdziulis lieka Vokietijoje – puolėjas ir toliau rungtyniaus „EC Nordhorn“ komandoje.
 
Praėjusiais metais į ketvirtoje Vokietijos lygoje rungtyniaujantį klubą atvykęs 25-erių metų ledo ritulininkas buvo svarbiausias savo komandos žaidėjas. Per 26 sužaistus mačus jis surinko net 75 rezultatyvumo balus (30 įvarčių ir 45 rezultatyvūs perdavimai) ir buvo rezultatyviausias visos lygos žaidėjas.
 
Ateinantį sezoną D. Bogdziulis savo klube turės dar daugiau atsakomybės: planuojama, jog mūsų šalies atstovas taip pat treniruos ir šios komandos jaunimą.
 
Priminsime, kad kiek anksčiau su šios šalies „Hannover Indians“ ekipa sutartį pratęsė kitas Lietuvos rinktinės puolėjas Arnoldas Bosas, o Tadas Kumeliauskas taip pat liko Vokietijoje ir žais „EV Landshut“ klube. 

Komentuoti

Dariui, 2019-06-20 14:56:13
Nu man sunku surasti, Haakės į Vokietijos antrą lygą atvežtų žaidėjų: Kumeliauskas žaidė vienintelis tuo laiku, kai Haakė dirbo, o su Tado CV nelabai jam ir reikalinga didelė pagalba į šią lygą patekt, juolab, kad ir kitą sezoną jis žais. Pernai žaidė trumpai ir Bosas, bet jis pats savo pasirodymu trečioj lygoj išsikovojo tą vietą. Va į trečią Vokietijos lygą tai Haakė tikrai ne vienam padėjo papult, bet manau, kad ir dabar jis gali padėt visiems, kuriems reikia jo pagalbos Vokietijoj klubą susirast tame lygyje.
Darius, 2019-06-20 12:24:46
4 lyga tai megejai, 2 Vokietijos lyga jau profesonalai. 3 lyga pereinama tarp profu ir megeju. 1 lyga yra elitine, auksciausio meistriskumo profesonalai. Danieliui reikia stengtis pereiti bent i 3 lyga. Latvijos ledo ritulininkai zaidzia Vokietijos, Sveicarijos 1-2 lygoje. Abejoju ar latviai zaistu 3 lygoje. Reika stengtis, kad lietuviai zaistu bent jau 3 lygoje, bent jau buves LT treneris Haake buvo daug padares, kad lietuviai zaistu Vokietijos 2 lygoje. Haakes nera ir neliko lietuviu 2 lygoje, liko tik vienas