Titulinis » Naujienos » Vilniaus „Ober-Haus“ džiaugėsi pergale prieš Vilniaus „Taurą“ (fotogalerija)

Vilniaus „Ober-Haus“ džiaugėsi pergale prieš Vilniaus „Taurą“ (fotogalerija)

2020-01-31
 Sausio 29 d. „Pramogų arenos“ ledą raižė dviejų LRML čempionato komandų iš Vilniaus pačiūžos. Dažniau teritorinį pranašumą turėjusi „Ober-Haus“ komanda gausiai susirinkusius „Tauro“ ledo ritulininkus kaip ir pirmajame rate nugalėjo trijų įvarčių skirtumu – 7:4 (2:1, 5:1, 0:2). „Ober-Haus“ vartus gynė Eduardas Stankevičius, „Tauro“ – Pavelas Pisarenko.

Nespėjus „Taurui“ nė kojų apšilti jau pirmąją rungtynių minutę jų vartuose atsidūrė varžovų mestas ritulys. Pirmojo „Ober-Haus“ įvarčio autorius – Ivanas Reis (1:0, perd. Mantas Buika, Gintautas Bulauka). 16:50 „Taurui“ pavyko rezultatą išlyginti – sumaištyje priešvartyje „Ober-Haus“ vartininkui ir jo kolegai Mantui Žiromskiui nepavyko atremti Ramūno Daugialos atakos (1:1). „Ober-Haus“ atsakas buvo žaibiškas - 17:07 taikliai smūgiavo Vadimas Kozlov (2:1, perd. Mantas Buika).

Antro kėlinio pradžioje intriga tęsėsi. 23:12 išlyginamąjį įvartį pelnė „Tauro“ žaidėjas Aidas Ziegoraitis (2:2, perd. Egidijus Pakintis, Ramūnas Daugiala). „Ober-Haus“ ledo ritulininkai tokia situacija nesitenkino: 31:46 komandą į priekį išvedė Virgis Balbierius (3:2, perd. Gintautas Bulauka). 34:45 „Ober-Haus“ atsiplėšė dar labiau – antrą taiklų metimą atliko Ivanas Reis (4:2, perd. Rolandas Bukauskas). „Ober-Haus“ vis didino apsukas ir pamažu iniciatyva iš „Tauro“ rankų išslydo. Nepraėjus nė minutei po pastarojo „Ober-Haus“ įvarčio sekė individualus Sauliaus Lyniko įvartis (5:2). Dar po dviejų minučių Saulius Lynikas pasižymėjo antrą kartą (6:2, perd. Ivanas Reis, Dmitrijus Okatenko). Antrąjį kėlinį užbaigė „Ober-Haus“ spurto autoriaus Sauliaus Lyniko „hat trick‘as“ - trečiasis įvartis iš eilės (7:2, perd. Ivanas Reis, Rolandas Bukauskas).

Nors paskutiniame kėlinyje „Tauras“ susikūrė progų rezultatyvioms atakoms, tačiau iš gilios duobės išsikapanoti nepavyko. Rezultatą sušvelnino du taiklūs „Tauro“ žaidėjų metimai. 46:00 individualų įvartį įmušė Dzimtry Šenets (7:3), o likus minutei iki susitikimo pabaigos taiklią ranką pademonstravo Artūras Jermakovas (7:4, perd. Aivaras Smirnovas, Dzmitry Šenets).

Geriausiais rungtynių žaidėjais paskelbti Virgis Balbierius („Ober-Haus“) ir vartininkas Pavelas Pisarenko („Tauras“).