Titulinis » Naujienos » SAB projektas Klaipėdoje žengė dar vieną žingsnį į priekį

SAB projektas Klaipėdoje žengė dar vieną žingsnį į priekį

2019-07-24
hockey.lt informacija
Žengtas dar vienas žingsnis link sporto aikštelių bazės (SAB) įrengimo Klaipėdoje – paskelbtas koncesijos konkursas jos projektavimui, statybai ir valdymui.
 
SAB projektas yra itin svarbus uostamiesčio ledo ritulininkams ir kitiems žiemos sporto atstovams: jame planuojamos dvi ledo ritulio aikštės, kuriame be šio sporto atstovų galės tobulėti ir dailiojo čiuožimo bei greitojo čiuožimo atstovai. Be to, komplekse bus ir penkios universalios aikštės, kuriose treniruotis ir rungtyniauti galės krepšinio, rankinio, salės futbolo, tinkliniu, teniso ir badmintono atstovai, o skvošo ir akmenslydžio sportui projekte numatytos atskiros aikštės.
 
Šiam projektui, kuris būtų didžiausias sporto objektas Baltijos šalyse, pritaria ne tik Klaipėdos ledo ritulio pasaulio atstovai, bet ir „Dragūno“ rankinio klubas, „Neptūno“ krepšininkai ir būrys kitų sporto šakų atstovų, kurie savo palaikymą išreiškė dar prieš 2018 metų rugsėjo mėnesį įvykusį Klaipėdos tarybos sprendimą pritarti SAB projektui.
 
Koncesijos konkurse paraiškas galima siųsti iki šių metų rugpjūčio 9 dienos.

Komentuoti

Informatorius, 2019-07-26 13:15:13
Stadiona išarde liko tik laiptu kolonos Turkai stato tuoj baisis bablo, iš Sporto Hales liko griaučiai,vietoj teniso kortu bus daugiabučiai o ten kur kavine Kregždute bus mini Hotelis nes Krabas jau paderino dar liko Sporto univeras KKI nepaliestas.
zero, 2019-07-26 11:53:25
ne i tema,bet kaunieciai gal papasakos...o kaip ten reikalai su Dariaus ir Gireno stadionu?Remontuojasi? :)
Gyyyy, 2019-07-26 10:46:17
Žinant Kauno arenos situaciją su tuo pažaduku Matjošaičiu, Vilniaus Nacionaliniu stadionu, bijau kad šitas projektas taip pat utopinis. Bet jeipavyktų įgyvendint tai būtų kažkas nerealaus
BABA-JAGA, 2019-07-24 13:04:58
Šaunuoliai klaipėda ten ir lygis vaikų aukštesnis visus aplošia.Pagarbiai B.J
Chlamstroj, 2019-07-24 10:38:15
Žiurekit kad nebutu kaip Kaune su naujos arenos statybom dar iki dabar nieko neaišku o Krabas trimitavo kad jau 2018 lapkriti prades statyt ,pripudrino tas loxas su arenom ir daba tyli kaip šikna.