Titulinis » Naujienos » Ranka pasiekimas sidabras: visi galimi Lietuvos moterų rinktinės finišo scenarijai

2019-12-09
Lietuvos moterų rinktinė antradienį 13:00 val. stos į paskutinę pasaulio čempionato akistatą, prieš kurią lietuvės vis dar realiai pretenduoja į 2-5 pozicijas. Prieš rytoj laukiančią akistatą, siūlome susipažinti su visomis galimomis pirmenybių baigtimis.

(Tik) svajonių scenarijus – Auksas

Lietuvos rinktinė per pagrindinį rungtynių laiką įveikia Pietų Afrikos Respublikos komandą, Belgija per pagrindinį rungtynių laiką įveikia Rumuniją, o bendras abejų rungtynių įvarčių santykis didesnis nei 10 įvarčių.

Iki sidabro - trys taškai

Jei Lietuvos rinktinė įveikia Pietų Afrikos Respubliką per pagrindinį rungtynių laiką, nepriklausomai nuo kitų mačų baigties sidabras atitektų Lietuvos rinktinei.

Bronza

1) Lietuvos rinktinė po pratęsimo ar baudinių serijos įveikia Pietų Afrikos Respublikos rinktinę, o Belgija ir Bulgarija nelaimi savo mačų per pagrindinį rungtynių laiką;

2) Lietuvos rinktinė po pratęsimo ar baudinių serijos pralaimi prieš Pietų Afrikos Respubliką, o Belgijos ir Bulgarijos rinktinės nelaimi savųjų mačų;

3) Lietuvos, Bulgarijos ir Belgijos rinktinės pralaimi savo mačus per pagrindinį rungtynių laiką.

Ketvirtoji vieta

1) Lietuvos rinktinė mačą baigia surinkusi mažiau nei tris taškus, o viena iš dviejų komandų (Belgija arba Bulgarija) laimi savo mačą per pagrindinį rungtynių laiką;

2) Susiklosto vienas iš galimų scenarijų, kuriame trys rinktinės (Lietuva, Belgija ir Bulgarija) surenka vienodą taškų skaičių.

3) Lietuvos rinktinė kartu su viena iš dviejų komandų (Belgija arba Bulgarija) pralaimi savo mačą per pagrindinį rungtynių laiką, o bendras visų trijų komandų taškų skaičius nėra vienodas.

Penktoji vieta

1) Lietuvos rinktinė laimi savo mačą per pratęsimą ar baudinių seriją, bet Belgija ir Bulgarija laimi savo mačus per pagrindinį rungtynių laiką;

2) Lietuvos rinktinė pralaimi rungtynes po pratęsimo ar baudinių serijos, o Belgija ir Bulgarija laimi savo susitikimus;

3) Lietuvos rinktinė pralaimi rungtynes per pagrindinį laiką, Belgija iškovoja bent tašką, o Bulgarija nugali Honkongą.

Lietuvos ir Pietų Afrikos Respublikos rungtynių startas - 13:00 val.