P.Gintautas ir U.Čižas surengė fantastišką pasirodymą

2020-11-01
hockey.lt informacija, Sofie Alexandra Kitterod nuotr.
Nepriekaištingą pasirodymą antroje Norvegijos lygoje surengė „Comet“ klubui atstovaujantys lietuviai.

Sekmadienį Haldeno miesto komanda tik po pratęsimo 5:4 palaužė „Tornsberg“ komandą, o šiame susitikime „Comet“ puolimą į priekį traukė lietuvių duetas. Paulius Gintautas pelnė pirmuosius tris įvarčius, o vėliau iš jo darbą perėmė Ugnius Čižas pasižymėjęs dukart, tarp kurių ir pergalingas metimas pratęsime. Negana to P. Gintautas dar atliko vieną, o U. Čižas – du rezultatyvius perdavimus.

Po pergalės „Comet“ žengia trečioje lygos vietoje, tačiau nuo antrosios pozicijos jų ekipą jau skiria septyni taškai. Priminsime, kad būtent dvi stipriausios komandos po reguliaraus sezono pratęs kovą dėl vietos aukščiausioje Norvegijos lygoje.