Titulinis » Naujienos » Nesunkiai Trakų „Galvę“ įveikęs Vilniaus „Orakulas“ pratęsė pergalių seriją (fotogalerija)

2019-12-15
 Gruodžio 14 d. Elektrėnuose sužaistos rungtynės tarp LRML čempionate lyderiaujančio Vilniaus „Orakulo“ ir iš nesėkmių duobės neišlipančios Trakų „Galvės“. „Galvė“ ledą vėl paliko nuleistomis galvomis. Minimalia sudėtim žaidusius trakiškius „Orakulo“ komanda įveikė rezultatu 8:1 (1:0, 5:0, 2:1). „Orakulo“ vartininku paskirtas Boleslavas Konopackij, „Galvės“ vartus saugojo Augustinas Kukta.

„Orakulas“ iniciatyvos ėmėsi nuo pat pirmojo kėlinio pradžios. Vilniečiams žaidžiant mažumoje 02:19 užtikrintą įvartį pelnė „Orakulo“ žaidėjas Artemijus Frizel (1:0, perd. Nikolajus Sidorov, Artiomas Sidorov). Kieta kova pasireiškė žaidėjų klaidomis, tačiau nė viena komanda pirmajame kėlinyje kiekybinės daugumos neišnaudojo.

Dar vieną įvartį „Orakulas“ pelnė vos žaidėjams žengus ant ledo antrajam kėliniui. 21:02 Trakų komandos vartininką paguldė Vladas Seniut (2:0, perd. Nikolay Nogtev). Jei pirmojoje rungtynių pusėje „Galvės“ ledo ritulininkai suregzdavo nemažai pavojingų atakų, tai antroje rungtynių pusėje trakiškiams teko užimti tik gynybinę poziciją. Gausiai klysdami ledo ritulininkai suteikė varžovams nemažai progų sužaisti daugumoje, tačiau progas išnaudojo tik „Orakulas“. Vilniečiai savo daugumą išnaudojo 23:05, kai gražų įvartį pelnė Artiomas Sidorov (3:0, perd. Artūras Adomavičius). „Orakulas“ įvartį pelnė ir žaidžiant mažumoje: 28:26 „Galvės“ vartuose atsidūrė Nikolay Nogtevo mestas ritulys (4:0, perd. Vladas Seniut). 36:20 Artemijus Frizel pelnė individualų įvartį (5:0). 38:52 „Galvė“ trečią kartą savo vartų neapsaugojo nuo Artemijaus Frizel išpuolio (6:0).

Trečiajame kėlinyje Trakų „Galvė“ į sąskaitą įsirašė paguodos įvartį. Trakiškiams turint kiekybinę persvarą 44:28 įvartį pelnė Gediminas Tubutis (6:1, perd. Emilis Jasinevičius, Tomas Vaškevič). Atsakomojo įvarčio teko laukti iki 46:39, kai pasižymėjo „Orakulo“ žaidėjas Artūras Adomavičius (7:1, perd. Artiomas Sidorov). Nesustabdomas Artemijus Frizel nesuklydo dar kartą: 51:52 pelnė trečiąjį individualų įvartį (8:1).

Rungtynėse pasižymėjo ir geriausiais žaidėjais pripažinti Nikolay Nogtev („Orakulas“) ir Gediminas Tubutis („Galvė“).