Titulinis » Naujienos » LRK „Žalgiris“ iškovojo septintą pergalę iš eilės

LRK „Žalgiris“ iškovojo septintą pergalę iš eilės

2014-11-16
Sportas.lt informacija
Jau septintą pergalę iš eilės Jaunimo ledo ritulio B lygoje (MHL B) šventė „HC Žalgirio“ klubas, kuris sekmadienį Elektrėnuose po permainingos kovos 6:3 (1:1, 1:2, 4:0) įveikė Raubičių „Dinamo-Raubichi“ (Baltarusija) ekipą.

Rungtynių pradžioje sėkmingiau žaidę svečiai buvo įgiję dviejų įvarčių persvarą, tačiau trečiajame kėlinyje per 2 min. atkarpą pelnė 3 įvarčius be atsako ir įgijo lemiamą pranašumą.

„HC Žalgiriui“ po įvartį pelnė Rihardas Kovarikas (10:52 min.), Nikita Kobanovas (35:57), lietuvis Danielius Nomanovas (46:27), Vladimiras Denisovas (47:54), Nikita Brusovas (48:38) ir Aleksejus Pyrinas (55:40). Svečių gretose pasižymėjo Andrejus Belevičius (18:44), Viktoras Gavrilenka (22:35) ir Arsenijus Borisovas (25:20).

D.Nomanovas be įvarčio pasižymėjo rezultatyviu perdavimu, gavo 2 baudos minutes bei nesugebėjo realizuoti rungtynių pradžioje skirto baudinio į svečių vartus. Ilja Četvertakas du kartus tiksliai asistavo komandos draugams, o trečiasis lietuvis Edvinas Boroška nepasižymėjo. Žalgiriečių vartus be keitimų gynė Pavelas Prokofjevas.

Tai buvo ketvirta „HC Žalgirio“ pergalė prieš Baltarusijos klubą iš tiek pat galimų.

„HC Žalgiris“ (62 tšk.) liko 4-oje Vakarų konferencijos vietoje, o „Dinamo-Raubichi“ (29 tšk.) tarp 17 komandų tėra 14-a.

Artimiausias dvejas rungtynes žalgiriečiai žais lapkričio 23-24 dienomis Elektrėnuose su 7-ą poziciją užimančiu Sankt Peterburgo „SKA-Variagi“ (46 tšk.) klubu.