Titulinis » Naujienos » LRK „Žalgirio“ aštuonių pergalių serija nutrūko rungtynėse su „SKA-Variagi“

LRK „Žalgirio“ aštuonių pergalių serija nutrūko rungtynėse su „SKA-Variagi“

2014-11-24
Jaunimo ledo ritulio B lygoje (MHL B) pirmą nesėkmę po aštuonių pergalių iš eilės patyrė „HC Žalgirio“ klubas, pirmadienį Elektrėnuose 3:5 (1:2, 0:0, 2:3) nusileidęs Sankt Peterburgo „SKA-Variagi“ (Rusija).

Pirmajame kėlinyje po lietuvio Ugniaus Čižo pražangos svečius į priekį išvedė Artiomas Kora (12:35 min.). Visgi, svečiai persvara džiaugėsi neilgai – sėkmingai suveikė lietuvių Danieliaus Nomanovo bei Ilja Četvertako tandemas. Pastarasis žaidėjas praėjus vos 35 sek. išlygino rezultatą. Vėliau žalgiriečiai žaidė penkiese prieš tris varžovus, bet išsiveržti į priekį nesugebėjo, o pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje „SKA-Variagi“ žaidėjas Ivanas Barabanovas (19:46) dar suspėjo pelnyti antrąjį svečių įvartį.

Apylygiai vykusiame antrajame kėlinyje tikslių smūgių žiūrovai neišvydo, bet trečiojo kėlinio pradžioje pusiausvyrą atstatė kiekybinę persvarą išnaudojęs Aleksejus Pyrinas (45:41). Deja, „SKA-Variagi“ užteko vos 37 sek. persverti rezultatą – pasižymėjo A.Kora (46:18). Po dar vienos svečių pražangos pusiausvyrą astatė Glebas Chvolesas (55:57), bet rungtynių pabaiga „HC Žalgiriui“ buvo ypač nesėkminga. Likus žaisti 42 sek. įvartį įmušė Maksimas Jackaničas (59:18). Žalgiriečiai pakeitė vartininką Vadimą Miščiuką aikštės žaidėju, bet vos po 5 sek. praleido dar vieną įvartį – pasižymėjo A.Kora (59:23) ir įtvirtino „SKA-Variagi“ pergalę.

Be jau minėtų trijų Lietuvos ledo ritulininkų šiose rungtynėse žaidė ir Edvinas Boroška, bet jis nepasižymėjo.

Sportas.lt primena, kad pirmąsias šių komandų tarpusavio rungtynes pirmadienį Elektrėnuose po baudinių serijos 2:1 (1:0, 0:0, 0:1, 0:0, 1:0) laimėjo „HC Žalgiris“.

„HC Žalgiris“ (64 tšk.) liko 4-oje turnyrinės lentelės vietoje, o „SKA-Variagi“ (50 tšk.) tarp 17 Vakarų konferencijos komandų žengia 7-a.

Artimiausias dvejas rungtynes žalgiriečiai žais lapkričio 27-28 dienomis namuose su Mauro Baltrukonio atstovaujama Tverės „Tverichy“ (Rusija, 43 tšk.) komanda, kuri užima 9-ą poziciją.