Titulinis » Naujienos » Link pirmosios vietos reguliariajame sezone judanti "Kaunas Hockey" ekipa įveikė "Geležinį Vilką"

2020-02-12
 Lietuvos ledo ritulio čempionate dar vieną pergalę iškovojo lygoje pirmaujanti „Kaunas Hockey“ komanda.

Trečiadienį kauniečiai namuose 5:2 nugalėjo „Geležinio Vilko“ komandą bei iškovojo jau septintą pergalę iš eilės. Lygos lyderių poziciją turinti „Kaunas Hockey“ komanda likus trims turams keturiais taškais lenkia „Hockey Punks“ ledo ritulininkus, tačiau jie dar dukart susitiks tarpusavyje, tad pirmosios pozicijos reguliariajame sezone baigtis paaiškės būtent po šių ekipų mačų.

Nors pirmajame kėlinyje pagal metimus dominavo (21 prieš 5) dukart kiekybinę persvarą turėjusi „Kaunas Hockey“ komanda, įvarčių pelnyta nebuvo. Situacija pasikeitė antrojo kėlinio pradžioje, kai šeimininkams pavyko pelnyti du greitus įvarčius. Iš pradžių pasižymėjo Aleksejus Nikulinas (21:42, rez. perd. Konstantinas Isaevas, Aleksejus Zubenko), o vėliau ir kiekybinę persvarą realizavo Kontantinas Isaevas (23:02, rez. perd. Mikhailas Evstigneevas, Dmitrijus Beliakovas).

Lygos lyderių situaciją dar labiau pagerino Aleksejaus Zubenko tikslus metimas (27:51, rez. perd. A. Nikulinas), bet prieš pat antrojo kėlinio finišą viltis pakovoti dėl taškų „Geležinio Vilko“ gretose atgaivino Dominykas Bisturys (39:43, rez. perd. Herkus Marcinkevičius, Aurimas Gaidauskas).

Trečiąjį kėlinį „Kaunas Hockey“ ledo ritulininkai pradėjo prasižengdami, tačiau būtent žaisdami mažumoje jie sugebėjo įtvirtinti savo pranašumą. Formatu keturi prieš penkis pasižymėjo Mikhailas Evstigneevas (44:00, rez. perd. Sevelijus Morozovas).

Per likusią mačo dalį netrūko baudos minučių, o mačo pabaigoje „Geležinis Vilkas“ pabandė pakeisti vartininką šeštuoju aikštės žaidėju. Dirbtinę dviejų žaidėjų persvarą „vilkai“ sugebėjo paversti antruoju savo įvarčiu, kai pirmąjį karjeros įvartį Lietuvos pirmenybėse pelnė Arturas Seniutas (58:59, rez. perd. Oskaras Oleinikas, A. Gaidauskas).

Paskutinė susitikimo minutė ir vėl priklausė „Kaunas Hockey“ komandai, kurių gretose K. Isaevas likus žaisti vos tris sekundes padėjo paskutinį tašką rungtynėse (59:57, rez. perd. Vasilijus Fedotovas, D. Beliakovas).