Titulinis » Naujienos » Lietuvos čempionatas startavo užtikrinta "Energijos - Geležinio Vilko" pergale

Lietuvos čempionatas startavo užtikrinta "Energijos - Geležinio Vilko" pergale

2020-09-24
hockey.lt informacija
Ketvirtadienį Kauno ledo arenoje startavo 2020-2021 metų Lietuvos ledo ritulio čempionato kovos.
 
Pirmose sezono rungtynėse pergale džiaugėsi Elektrėnų „Energija – Geležinis Vilkas“ 9:2 nugalėjęs Kauno „Baltų Ainių“ komandą. Svečiai įtikinamą pergalę iškovojo nepaisydami to, jog varžovai pelnė pirmuosius du mačo įvarčius.
 
Po metų pertraukos į Lietuvos čempionatą sugrįžusiems elektrėniškiams susitikimo startas nebuvo lengvas – rungtynes sėkmingiau pradėjo jų varžovai iš Kauno, kurie pirmieji pasižymėjo šiame mače. Pirmąjį sezono įvartį Lietuvos čempionate pelnė Dovydas Streckis (08:02, rez. perd. Martynas Petrauskas, Dovydas Žiūkas).
 
Atsakyti greitu savo įvarčiu „Energijai – Geležiniam Vilkui“ nepavyko, o netrukus jie jau buvo priversti paplušėti gynyboje neutralizuojant varžovų dviejų žaidėjų kiekybinį pranašumą. Nors su šiuo uždaviniu svečiai susitvarkė, Tomas Ežerskis žaidžiant lygiomis sudėtimis padvigubino „Baltų Ainių“ persvarą (15:24, rez. perd. Paulius Grybauskas, Artūras Nazarovas).
 
Šaltą dušą gavusiems elektrėniškiams atsigauti padėjo labiausiai patyrusi komandos brigada: kėlinio pabaigoje rezultatą sušvelnino Rolandas Aliukonis (17:34, rez. perd. Edgaras Rybakovas, Donatas Kumeliauskas).
 
Po pirmosios pertraukos ant ledo daugkartiniai Lietuvos čempionai pasirodė nenusiteikę juokauti ir greitai perėmė iniciatyvą. Tai netruko atnešti naudos: jau antrą kėlinio minutę Edvinas Boroška išlygino rungtynių rezultatą (21:47, rez. perd. Vėjas Jokubynas, Aurimas Gaidauskas).
 
Įpusėjus kėliniui „Energija – Geležinis Vilkas“ gavo teisę realizuoti pirmąją daugumą, kurios metu savo sugrįžimą į pirmąjį klubą įvarčiu pavertė Donatas Kumeliauskas (30:32, rez. perd. E. Rybakovas, R. Aliukonis). Negana to, netrukus kauniečiai buvo priversti dar kartą kapituliuoti – persvarą padvigubino Andrius Židkovas (31:06, rez. perd. A. Gaidauskas, Patrikas Misiukas).
 
Kėliniui artėjant prie pabaigos „Baltų Ainiai“ dar kartą prasižengė, o D. Kumeliauskas ir vėl už tai nubaudė savo varžovus pelnydamas antrąjį savo įvartį (36:29, rez. perd. Dominykas Motiejūnas, Timonas Mažulis).
 
Nors trečiajame kėlinyje „Energijos – Geležinio Vilko“ persvara nebekėlė abejonių, įvarčių netrūko ir jo metu. Iš pradžių nepaisydamas varžovų turėtos kiekybinės daugumos pasižymėjo Rojus Plepys (45:02, rez. perd. A. Gaidauskas), o vėliau įvartį pridėjo ir Timonas Mažulis (49:46, rez. perd. D. Kumeliauskas, E. Rybakovas). Susitikimui artėjant prie pabaigos į kauniečių vartus krito dar du įvarčiai, kurių autoriai – A. Židkovas (54:02, rez. perd. E. Boroška) ir Arnas Misiukas (57:46, rez. perd. P. Misiukas).
 
Jau po penkių dienų šių komandų laukia dar vienas tarpusavio mačas, kuris šį kartą įvyks Elektrėnuose.