Titulinis » Naujienos » "Kaunas Hockey" dar kartą įveikė "Hockey Punks" komandą (VIDEO)

"Kaunas Hockey" dar kartą įveikė "Hockey Punks" komandą (VIDEO)

2020-12-13
hockey.lt informacija
Lietuvos ledo ritulio čempionate pergalių seriją pratęsė lygoje pirmaujanti „Kaunas Hockey“ komanda.
 
Sekmadienį kauniečiai džiaugėsi pergale principinėse rungtynėse Vilniuje: „Kaunas Hockey“ 4:1 nugalėjo „Hockey Punks“ komandą. Kauno ledo ritulininkams tai buvo jau aštuntoji pergalė iš eilės Lietuvos čempionate.
 
 
Pirmasis rungtynių įvartis krito sužaidus vos 82 sekundes, kai tiksliu komandos draugo perdavimu pasinaudojo ir iš arti ritulį į vartus nukreipė „Kaunas Hockey“ legionierius Kirillas Danilenko (01:22, rez. perd. Egidijus Binkulis, Pavelas Pravilo).
 
Rezultatas lygiu tapo ketvirtąją rungtynių minutę. „Hockey Punks“ perėmus ritulį oponentų zonoje iš toli tiksliai iššovė Sergejus Markovskis (03:36, rez. perd. Aliaksejus Kuveka).
 
Kėlinio pabaigoje arti tikslo buvo „pankai“, bet jų metimas pateikė į vartų konstrukciją. Puikią progą įsiveržti į priekį šeimininkai turėjo ir antrojo kėlinio pradžioje, kai kurį laiką „Hockey Punks“ turėjo dviejų žaidėjų kiekybinį pranašumą. Visgi, išnaudoti šios situacijos jiems nepavyko.
 
Antrą kartą rungtynėse pranašumą „Kaunas Hockey“ įgijo mažumoje, kai Simui Baltrūnui nepavyko sugauti ritulio, o tuo pasinaudojęs Pavelas Pravilo iš arti pasiuntė ritulį į vartus (31:48, rez. perd. K. Danilenko).
 
Prasidėjus trečiajam kėliniui puikią progą padvigubinti persvarą turėjo Eduardas Chekmaryovas, bet pabėgęs vienas prieš vartininką S. Baltrūną, „Kaunas Hockey“ puolėjas pasižymėti nesugebėjo. Tiesa, „Hockey Punks“ pražanga leido kauniečiams dvi minutes žaisti daugumoje, kurių pabaigoje Romanas Reshetnikovas iš arti surado būdų pelnyti trečiąjį komandos įvartį (43:09, rez. perd. Antonas Sharpanskikhas, Yahoras Rubleu).
 
Rungtynių likimą galutinai nulėmė ketvirtąjį „Kaunas Hockey“ įvartį pelnęs Ylia Malashkevichius (50:17, rez. perd. R. Reshetnikovas, E. Chekmaryovas), o per likusį mačo laiką įvarčių daugiau pelnyta nebebuvo.
 
>
 
 „Hockey Punks“ žaidėjo Luko Manomaičio teigimu, šiandien jų ekipa darė sau įprastas klaidas, kurios apsunkina komandos startus.
 
„Darėme tas pačias klaidas kaip visada nuo rungtynių pradžios: prasileidžiame greitą įvartį ir nuo to prasideda problemos, išsimušame iš ritmo. Šiaip ne taip pavyko į ritmą sugrįžti, išlyginti rezultatą, bet „Kaunas Hockey“ yra stipri komanda. Jie laimėjo daugiau dvikovų ir pelnė daugiau įvarčių.“
 
Kalbėdamas apie varžovų pelnytus įvarčius, gynėjas išskyrė tai, jog per dažnai „pankai“ pameta savo žaidėjus ir palieka juos laisvus.
 
„Tokie įvarčiai, kaip pirmasis, visada priverčia atsibusti, susimąstyti, peržiūrėti žaidimą. Kartais prasideda ginčai ant atsarginių žaidėjų suoliuko, bet dėjome visas pastangas į tai, jog sugrįžtume į normalų ritmą.
 
Tokios klaidos kaip antrajame įvartyje pas mus yra dažnos: neužsiimame tinkamų pozicijų, dažnai išsiblaškome ir paliekame jų žaidėjus laisvus. To daryti neturėtume.“
 
Rungtynių pabaigoje iniciatyva priklausė „Kaunas Hockey“ komandai, o L. Manomaičio tai nestebina: ledo ritulininko teigimu, visuomet gerokai lengviau žaisti turint solidų pranašumą, nei atsiliekant.
 
„Manau, kad jiems žaisti psichologiškai buvo daug lengviau. Rungtynių pabaigoje jau yra sunku, kai pranašumas yra didelis. Tai, manau, ir lėmė, jog kauniečiai užsivedė, o mes pasėdome.“
 
 
„Kaunas Hockey“ puolėjo Vytauto Jagelavičiaus teigimu panašios kovos kaip šiandien su „Hockey Punks“ jie tikisi visada, nes ši komanda yra puikiai pasiruošusi fiziškai bei taktiškai.
 
„Kiekvienos rungtynės su „pankais“ būna tokios – kieta kova, daug žaidimo kūnu, niekada nebūna lengva. Kai susitinka Vilniaus ir Kauno komandos, tai gali tikėtis visko. Varžovai turi tikrai gerą komandą, su jais tikrai yra smagu žaisti. Manau, kad toks kietas ledo ritulys yra patrauklus ir žiūrovams. Man toks žaidimas irgi patinka, tad žaisti malonu.“
 
V. Jagelavičius neslepia, jog greitas įvartis šiek tiek pakišo koją, nes po jo komandoje buvo jaučiamas atsipalaidavimas.
 
„Po greito įvarčio šiek tiek varžovams atidavėme iniciatyvą. Galbūt kiek apsiraminome, bet smagu, kad vėliau grįžome į žaidimą. Daugiau žaidėme kūnu, tiksliau skirstėme perdavimus ir palenkėme žaidimą į savo pusę.“
 
„Kaunas Hockey“ puolėjas taip pat išskyrė paskutinius du kėlinius, kuriuose jo komandai pavyko demonstruoti norimą žaidimą.
 
„Savo tempu norėjome žaisti visas rungtynes, bet tai labiausiai pasiteisino antrajame – trečiajame kėlinyje. Vaizdas ant ledo buvo visai kitas.“