Titulinis » Naujienos » I. Četvertakas ir D. Bogdziulis vedė savo komandas į pergales

I. Četvertakas ir D. Bogdziulis vedė savo komandas į pergales

2020-02-15
hockey.lt informacija
 Puikų sezoną Norvegijos antroje lygoje tęsia šioje šalyje žaidžiantys lietuviai.
 
Ilja Četvertakas šeštadienį pelnė du įvarčius ir padėjo „Hasle-Loren“ 4:1 nugalėti „Tonsberg“ komandą. Kitas nugalėtojų ekipos narys iš Lietuvos – Danielius Nomanovas, šiame mače ant ledo nepasirodė.
 
Tuo tarpu „Furuset“ komanda su Danieliumi Bogdziuliu po baudinių serijos 3:2 nugalėjo „Nidaros“ komandą. Lietuvos rinktinės narys buvo vienas svarbiausių pergalės akcentų pelnęs įvartį bei atlikęs rezultatyvų perdavimą.
 
Norvegijos antroje lygoje „Hasle-Loren“ ir „Furuset“ užima atitinkamai 7 ir 9 vietas, o antroje pozicijoje žengia Pauliaus Gintauto ir Ugniaus Čižo atstovaujama „Comet“ komanda.
 
Tuo tarpu aukščiausioje Latvijos lygoje „Liepaja“ su trimis lietuviais 3:4 nusileido „Kurbads“ komandai. Latvijos ekipos neišgelbėjo ir Marko Kaleinikovo įvartis bei Karolio Krasilnikovo rezultatyvus perdavimas. Pastarajam tai buvo pirmasis rezultatyvumo balas Latvijos čempionate. Trečiasis „Liepaja“ lietuvis Paulius Rumševičius šį kartą nepasižymėjo.
 
Be rezultatyvumo balų ir be pergalės šeštadienį liko ir Kostas Gusevas, kurio atstovaujama „Dinaburga“ 5:6 nusileido „Prizma/IHS“ klubui.