Titulinis » Naujienos » „Energijai“ nepavyko atsirevanšuoti svečiams iš Novopolocko

„Energijai“ nepavyko atsirevanšuoti svečiams iš Novopolocko

2014-11-21
Dar vieną pralaimėjimą Baltarusijos aukščiausioje ledo ritulio lygoje patyrė daugkartinė Lietuvos čempionė Elektrėnų „Energija“, kuri ketvirtadienį namuose 3:6 (2:1, 1:2, 0:3) neatsilaikė prieš Novopolocko „Chimik-SKA-2“ klubą.

Svečiai įvartį įmušė jau vienos iš pirmųjų savo atakų metu, kai pasižymėjo Sergejus Gorochovikas (0:35 min.), bet likusioje pirmojo kėlinio dalyje sėkmingiau žaidė „Energija“, kuri po tikslių Aivaro Bendžiaus (5:50) ir Luko Vėželio (7:56) smūgių išsiveržė į priekį.

Antrajame kėlinyje rezultatyviausias lygos žaidėjas Vitalijus Raparovičius (33:32 ir 38:00) du kartus nuginklavo Donatą Žukovą, o „Energija“ į tai atsakė vienu tiksliu A.Bendžiaus (34:25) smūgiu. Rungtynių lūžis įvyko trečiajame kėlinyje, kuriame svečiams įvarčius pelnė Aleksejus Chrapovickis (42:07), Antonas Naumenka (52:33) ir V.Raparovičius (54:12).

Sportas.lt primena, kad pirmąsias šių komandų rungtynes Elektrėnuose rezultatu 8:6 (3:1, 1:2, 4:3) laimėjo „Chimik-SKA-2“, o Novopolocke abi ekipos pasidalino po pergalę.

„Energija“ (25 tšk.) liko 8-oje turnyrinės lentelės vietoje, o „Chimik-SKA-2“ (34 tšk.) išsaugojo 6-ą poziciją tarp 11 klubų.

Artimiausias dvejas rungtynes „Energija“ žais jau lapkričio 24-25 dienomis svečiuose su Gardino „Neman-2“ (42 tšk.) klubu, užimančiu 4-ą vietą.