Titulinis » Naujienos » Du Lietuvos rinktinės nariai bando įsitvirtinti Baltarusijos ekipoje

Du Lietuvos rinktinės nariai bando įsitvirtinti Baltarusijos ekipoje

2019-07-13
hockey.lt informacija
Lietuvos ledo ritulio rinktinės nariai Arvidas Domeika ir Ugnius Čižas dalyvauja Baltarusijos vicečempionės „Neman“ komandos peržiūroje.
 
Su vienu iš stipriausių Baltarusijos klubų lietuviai naujam sezonui ruošiasi nuo liepos pirmos dienos. Šios šalies vicečempionų, kurių gretose vienu iš trenerių dirba ir Lietuvos rinktinės trenerio asistentas Arūnas Aleinikovas, dėmesį mūsų šalies atstovai patraukė po pasirodymo pasaulio čempionate ginant Lietuvos rinktinės garbę.
 
„Po pasaulio čempionato iš „Neman“ komandos menedžerio gavau kvietimą sudalyvauti peržiūroje, tad nebuvo apie ką daug galvoti. Pasiruošimas įtemptas: pirmąją savaitę treniruotės vyko tik ant žemės, nemažai bėgiojome bei dirbome salėje, o antrąją savaitę viskas persikėlė ant ledo bei sporto salę“, - apie „Neman“ stovyklą kalbėjo U. Čižas.
 
Priminsime, jog pastaruosius du sezonus U. Čižas praleido Norvegijoje, „Comet“ klube, su kuriuo Norvegijos antroje lygoje 23-erių metų puolėjas iš viso per 61 sužaistą mačą pelnė 32 įvarčius ir atliko 56 rezultatyvius perdavimus. Per šį laikotarpį jis savo jėgas išbandė ir aukščiausioje šios šalies lygoje, nuomos pagrindais rungtyniaudamas „Sparta“ ekipoje, kurioje per aštuonis mačus jis pelnė vienintelį įvartį.
 
Tuo tarpu A. Domeika praėjusius du metus rungtyniavo JAV, Dalaso „Snipers“ klube. Atstovaudamas šiam klubui 19-metis WSHL lygoje sužaidė 85 mačus bei pasižymėjo 41 rezultatyvumo balu (16 įvarčių ir 25 rezultatyvūs perdavimai).