Titulinis » Naujienos » D.Kasparaitis įvarčiu ir 2 rezultatyviais perdavimais debiutavo Lietuvos rinktinėje, kuri įtikinamai įveikė Estiją

D.Kasparaitis įvarčiu ir 2 rezultatyviais perdavimais debiutavo Lietuvos rinktinėje, kuri įtikinamai įveikė Estiją

2017-11-10
Legendinis Lietuvos ledo ritulininkas Darius Kasparaitis savo debiutą rinktinėje pažymėjo įvarčiu ir 2 rezultatyviais perdavimais, o lietuviai pirmose „CROWNS Baltic Challenge cup 2017“ turnyro Klaipėdoje rungtynėse 7:2 (3:0, 1:0, 3:2) nugalėjo Estijos rinktinę.
 
Šių rungtynių geriausiu žaidėju Lietuvos rinktinėje pripažintas Markas Kaleinikovas.
 
Lietuviai užtikrintai pradėjo rungtynes ir nuo pat pirmų minučių perėmė iniciatyvą. Pirmojo įvarčio ilgai laukti nereikėjo - lietuviai išnaudojo kiekybinę persvarą ir po Dariaus Kasparaičio bei Arnoldo Boso perdavimų įvartį pelnė Markas Kaleinikovas (5:51 min.).
 
Jau po mažiau nei trijų minučių M.Kaleinikovas dar kartą pasiunčia ritulį į vartus (8:31 min., rez. perd. D.Kasparaitis ir Tadas Kumeliauskas) ir padidino Lietuvos rinktinės pranašumą iki dviejų - 2:0.
 
Kėliniui persiritus į antrą pusę Paulius Gintautas atliko perdavimą iš už vartų, o Ugnius Čižas (12:43, rez. perd. P.Gintautas ir Justinas Vėželis) iš artimos distancijos įmušė trečią šeimininkų įvartį (3:0).
 
Antrąjį kėlinį lietuviai pradėjo pažeisdami taisykles, tačiau per keturias minutes estai neišnaudojo kiekybinės persvaros.
 
Kėliniui įpusėjus jau estai pažeidė taisykles ir liko trise prieš penkis. Nerijus Ališauskas kelis kartus stipriais smūgiais atakavo iš toli, o po vieno iš jo smūgių ritulys atšoko prie pat vartų ir tuo pasinaudojo Paulius Gintautas (30:53 min.).
 
Trečią kėlinį puikiu įvarčiu iš arti pradėjo D.Kasparaitis (40:17 min., rez. perd. M.Kaleinikovas ir T.Kumeliauskas), kuriam tai buvo pirmasis įvartis vilkint Lietuvos rinktinės marškinėlius. Vos po 35 sekundžių įvarčiu pasižymėjo ir po septynerių metų pertraukos Lietuvos rinktinėje rungtyniaujantis Tadas Kumeliauskas (40:52), kurio įvartis padidino lietuvių pranašumą iki šešių (6:0).
 
Netrukus rezultatyvią ataką surengė ir P.Gintautas (45:51 min.) bei skirtumas išaugo iki septynių (7:0).
 
Nors Mantas Armalis ilgą laiką puikiai saugojo vartus, tačiau rungtynių pabaigoje estai sugebėjo pelnyti du įvarčius (56:08, 59:17 min.) bei sušvelnino atsilikimą iki penkių - 2:7.
 
Po susitikimo buvo surengta baudinių serija, tačiau nei Artūro Katulio, nei N.Ališausko, nei M.Kaleinikovo baudiniai nebuvo tikslūs ir šią seriją laimėjo Estija.
 
Kitas rungtynes lietuviai žais jau šeštadienį 16:30 val. prieš Latvijos klubų rinktinę, kuri pirmose dienos rungtynėse 9:2 įveikė Ukrainos dvidešimtmečių rinktinę.
 
Trijų Baltijos šalių ledo ritulio federacijos prieš metus sutarė kartu rengti trijų etapų ledo ritulio turnyrą, kuris vyktų visose trijose valstybėse. „CROWNS Baltijos iššūkio taurės“ nugalėtojas bus paskelbtas kitų metų vasarį Latvijoje. Ketvirtoji, organizatorių nuožiūra pakviesta komanda varžosi dėl etapo taurės ir apdovanojimų, tačiau galutinėje įskaitoje ketvirtosios komandos rezultatai neskaičiuojami.
 
Pirmajame „CROWNS Baltijos iššūkio taurės“ turnyre Taline triumfavo Latvijos klubų rinktinė, tuo tarpu lietuviai liko ketvirti.

Lietuvos rinktinės sudėtis:

Vartininkai: Mantas Armalis ir Laurynas Lubys
 
Gynėjai: Jaunius Jasinevičius, Kostas Gusevas, Nerijus Ališauskas, Justinas Vėželis, Artūras Katulis, Darius Kasparaitis, Lukas Jonuška, Rolandas Aliukonis.
 
Puolėjai: Deividas Kazlauskas, Danielius Nomanovas, Markas Kaleinikovas, Aivaras Bendžius, Danielius Bogdziulis, Ugnius Čižas, Edgaras Rybakovas, Arnoldas Bosas, Paulius GIntautas, Tadas Kumeliauskas, Emilijus Krakauskas, Dovydas Kulevičius.
 

Komentuoti

to - smarve, 2017-11-11 18:05:05
su klaidom rasai duxe, norejai save pasivadinti smarve, o parasei svarve :) vienetais mokinais glusiau, ir tekste klaidom varai, smarve tu smarve :)
Bant, 2017-11-11 17:16:22
Na informacijos JOKIOS!!! Nei sudėties skelbimo, nei žaidėjų arba trenerių komentarų.... NIEKUR jokių straipsnių apie ledo rytulį, kaip vyko paruošimas, kaip Klaipėda priima ledo rytulį... NIEKO. Šiek tiek informacijos radau ukrajinietiškame puslapyje apie ukrajinos sudėtį :) O komentatorius per interneto transliaciją nesupranta ledo rytulio iš vis. Arenoje komentatorius keistai užveda sirgalius, klausdamas jų, kodėl jie netriukšmauja.. :) O tokias skanduotes kaip I-VA-RTI, GY-NY-BA .. Kam tą neskanduojama skanduotė mes už Lietuva? Kaip Estai su Ukrajinieciais suzaide?
Bant, 2017-11-11 17:15:18
Na informacijos JOKIOS!!! Nei sudėties skelbimo, nei žaidėjų arba trenerių komentarų.... KIEKUR jokių straipsnių apie ledo rytulį, kaip vyko paruošimas, kaip Klaipėda priima ledo rytulį... NIEKO. Šiek tiek informacijos radau ukrajinietiškame puslapyje apie ukrajinos sudėtį :) O komentatorius per interneto transliaciją nesupranta ledo rytulio iš vis. Arenoje komentatorius keistai užveda sirgalius, klausdamas jų, kodėl jie netriukšmauja.. :) O tokias skanduotes kaip I-VA-RTI, GY-NY-BA .. Kam tą neskanduojama skanduotė mes už Lietuva?
mmm, 2017-11-11 14:52:13
per kur transliuoja koks rezultatas esti- ukraina,jau iseme is hokei.lt turnyro pastraipa geda federacijai jokios informacijos.
Gvid, 2017-11-11 14:32:43
Transliacijos per tv nera, internete transliacija is vienos kameros, ivarciai be pakartojimu, komentatorius nesupranta zaidimo, po varzybu net nesugebam padaryti vieno normalaus video su ivarciais ir pakartojimais, netgi nera ekipu sudeciu su numeriais ir pavardem, organizavimu tikrai nusivyliau, organizuojam Lietuvoje, tai gal ir padarom geriausia varianta, o ne vidutini, galima tikrai buvo geriau. O dar skaitosi populiarinam sporto saka Lietuvoje.
svarve, 2017-11-11 14:29:37
Svedceki ir xaliava - kazkaip arenoje nuo dvieju bicu toks nelabai malonu amoniako ir metano duju kvapas ejo, o ir apranga buvo tokios idomios gelsvai rudos spalvos. Tai ejote tuo slapiuoju keliu, tik laiko nepataikete ir uzejote ant pacio piko?
Gendra, 2017-11-11 09:57:06
Šaunuoliai, bet šiandien reikia latviukus patvarkyti!
Acetoninis, 2017-11-11 09:15:06
norejau vaziuoti dar i Klaipeda, ka ten vaziuoti jeigu iki galo nesuzaidzia, taip retai rinktine zaidzia, ir daro tokias kliurkas, kaip zais su latviais ir jeigu lietuviai prades miegoti rungtyniu pabaigoje, tai jie nelauks prikapos jau ne du, o maisa saibu :)
Acetoninis, 2017-11-11 00:50:33
kaip buvo 7-0 reikejo daryti 9-0, o ne kaip lopams 2 smotus prasileisti i savo vartus, prigyrtas Armalis nugrybavo, o bulituose damustas buvo iki galo.
komentatoriui, 2017-11-10 23:05:39
gal jam algos nemoka
Vaclovai, 2017-11-10 22:48:09
Tu gali bent jau paskelbti sudetis? Tas grybas komentatorius gal dvi pavardes ir paminejo. 18-lika pavardziu iziurejau, bet idomu pilna sudetis.