Titulinis » Naujienos » „Ober-Haus“ komandai teko pripažinti „Fenikso“ pranašumą (FOTO)

„Ober-Haus“ komandai teko pripažinti „Fenikso“ pranašumą (FOTO)

2022-01-30
 Sausio 30 d. dar vienai LRML čempionato kovai ant ledo susitiko dvi varžovės, turnyrinėje lentelėje užimančios gretimas pozicijas - Vilniaus Ober-Haus“ ir Vilniaus „Feniksas“. Rungtynėse, kuriose du žaidėjai pasižymėjo dubliais, pranašesni buvo „Fenikso“ ledo ritulininkai, nugalėję rezultatu 2:4 (0:1, 2:2, 0:1). „Ober-Haus“ komandus vartus gynė Boleslav Konopackij, „Fenikso“ vartuose budėjo Kristupas Pranckietis.

Pirmojo įvarčio teko laukti 16 minučių. Prie „Ober-Haus“ vartų pavyzdingai sužaidęs „Fenikso“ tandemas atidarė „Fenikso“ įvarčių sąskaitą: ritulį į vartus pasiuntė Nerijus Pranckus (0:1, 16:05, rez. perd. Dovydas Vaisovas).

Antrojo kėlinio pradžią pažymėjo „Ober-Haus“ žaidėjų klaidos ir vėliau sekęs „Fenikso“ spurtas. Patyrusį „Ober-Haus“ vartininką vos per minutę dukart iš eilės nuginklavo Domantas Varnys (0:2, 29:06, rez. perd. Dovydas Vaisovas, Ernestas Čepulis; 0:3, 29:45, rez. perd. Giedrius Misiūnas). Nemaloniai pažadinti „Ober-Haus“ ledo ritulininkai griebėsi atsakomųjų veiksmų. Skirtumą iki minimalaus sušvelnino antras rungtynes iš eilės puikiai smūgiuojančio Edvardo Valicko du įvarčiai (1:3, 31:21, rez. perd. Remigijus Valickas; 2:3, 37:07, rez. perd. Andrius Nikolajevas).

Antrajame kėlinyje kilusi intriga nuslūgo 45-ąją susitikimo minutę. „Feniksas“ minimalia persvara nesitenkino ir vėl atitrūko nuo oponentų. Įvartį į „Ober-Haus“ vartus šįkart įmušė Dovydas Vaisovas (2:4, 44:37, rez. perd. Dmitrij Jevstafjev). Likusį susitikimo laiką įvarčių pelnyta nebuvo.

Geriausių žaidėjų laurus matavosi Mantas Buika („Ober-Haus“) ir Dovydas Vaisovas („Feniksas“).