Titulinis » Naujienos » Kauno „Bizonai-Ekobazė“ nesunkiai įveikė „Kaunas Hockey“ komandą

Kauno „Bizonai-Ekobazė“ nesunkiai įveikė „Kaunas Hockey“ komandą

2021-12-20
 Vėlų gruodžio 15-osios vakarą Kaune varžėsi dvi vietinės LRML ledo ritulio komandos: Kauno „Bizonai-Ekobazė“ ir „Kaunas Hockey“. Jau pirmojoje susutikimo pusėje pranašumą užsitikrinę „bizonai“ oponentus įveikė rezultatu 7:2 (3:0, 2:1, 2:1). Prie „Bizonų-Ekobazės“ pergalės solidžiu indėliu prisidėjo du žaidėjai: hat trick‘ą pelnęs Adas Kirdeikis ir dubliu pasižymėjęs Dovydas Žiūkas. Prie „bizonų“ vartų sargavo Modestas Baltrūnas, „Kaunas Hockey“ komandos vartus gynė Valerij Cvetkov.

Jau trečiąją rungtynių minutę „Kaunas Hockey“ komandos vartų apgultis baigėsi įvarčiu: „bizonas“ Adas Kirdeikis įsirašė pirmąjį įvartį (1:0, 02:18, rez. perd. Sergejus Kiršys, Balys Žitkevičius). Įpusėjus kėliniui „Bizonų-Ekobazės“ ledo ritulininkai apėjo varžovų gynybą dar kartą: pasižymėjo Dovydas Žiūkas (2:0, 14:47, rez. perd. Marius Stančiauskas). „Kaunas Hockey“ žaidėjams vis nesisekė sutramdyti „bizonų“ ir paskutinę kėlinio minutę jų vartuose atsidūrė jau antras Ado Kirdeikio smogtas ritulys (3:0, 19:32, rez. perd. Sergejus Kiršys).

Antrajame kėlinyje „Kaunas Hockey“ vėl neįvertino Ado Kirdeikio pavojingumo: per 22 susitikimo minutes Adas Kirdeikis pelnė jau trečią įvartį (4:0, 21:21, rez. perd. Šarūnas Citavičius). „Kaunas Hockey“ viltys tirpo sulig kiekvienu priešininkų įvarčiu, visgi „bizonų“ gynybinė siena nebuvo nepramušama: tikslų metimą į „bizonų“ vartus atliko Mindaugas Norkus (4:1, 25:24, rez. perd. Laimis Mitkus, Marius Šukys). „Bizonai-Ekobazė“ skolingi neliko. Tradiciškai – baigiantis kėliniui varžovams įsūdė dar vieną įvartį. Įvarčio autorius – Marius Stančiauskas (5:1, 39:43, rez. perd. Šarūnas Citavičius).

Paskutiniame kėlinyje dar viena „Kaunas Hockey“ ataka baigėsi įvarčiu: „bizonų“ vartų tinklą pasiekė Sergejaus Obožin mestas ritulys (5:2, 43:05, rez. perd. Elvinas Malcius). „Kaunas Hockey“ nebeatrado jėgų atremti net mažumoje puolančių varžovų atakų – antrą kartą pasižymėjo Dovydas Žiūkas (6:2, 48:47, rez. perd. Antanas Rukšėnas). Baigiantis rungtynėms „Kaunas Hockey“ baudos minutės virto dar vienu „bizonų“ įvarčiu: paskutinį vakaro įvartį pelnė Martynas Petraukas (7:2, 58:28, rez. perd. Darius Garlinskas).

Geriausi rungtynių žaidėjai – vartininkas Modestas Baltrūnas („Bizonai-Ekobazė“) ir Olegas Krugliakovas („Kaunas Hockey“).