Titulinis » Naujienos » Vilniaus „Tauras“ minimaliu skirtumu nusileido Vilniaus „Lokiams“ (fotogalerija)

2020-01-18
Sausio 16-osios vakarą Vilniuje pečius surėmė dvi vietinės „Tauro“ ir „Lokių“ ledo ritulio komandos. Pirmajame rate nepadoriu rezultatu 12:0 „Taurą“ nugalėjusiai „Lokių“ komandai šįkart dėl pergalės teko paplušėti. „Tauras“ priešininkams nusileido rezultatu 1:2 (0:1, 0:0, 1:1). „Tauro“ vartus saugojo Kristupas Pranckietis, „Lokių“ vartus gynė Boleslavas Konopackij.

Pirmieji rezultatyviai ataką užbaigė „Lokiai“ - 05:34 užtikrintu smūgiu ritulį į „Tauro“ vartų tinklą pasiuntė Virginijus Janušauskas (0:1, perd. Sergejus Rybakov).

Iki pat paskutiniojo kėlinio varžovai kovojo nedidinant tempo, o keletos progų sužaisti daugumoje abiejų komandų ledo ritulininkai neišnaudojo. Minimalų pranašumą „Lokiai“ išlaikė iki trečiojo kėlinio 6-osios minutės. 45:37 „Tauro“ žaidėjas Mindaugas Skarbalius antruoju bandymu rezultatą išlygino (1:1, perd. Laurynas Vonžodas). Šis įvartis įnešė intrigos bei pažadino abi komandas. Žaidimas kaip reikiant įsisiūbavo: pergalių savo sąskaitoje dar neturintis „Tauras“ turėjo puikią progą atsirevanšuoti. Tačiau susitelkusių „Lokių“ žaidimas tokio scenarijaus neprognozavo. 52:25 įvartį įmušė „lokys“ Tadas Radvila (1:2, perd. Gintaras Kim-Taisan). Per likusį susitikimo laiką atsakomojo varžovų įvarčio „Lokiai“ nesulaukė ir ledą paliko su trečiąja šio sezono pergale.

Geriausiais rungtynių žaidėjais pripažinti Dzmitry Šenets („Tauras“) ir Genrichas Abragimovič („Lokiai“).