Titulinis » Naujienos » Vilniaus „Tauras“ nusileido stipriai Vilniaus „Ober-Haus“ komandai (fotogalerija)

2019-10-26
Spalio 24 d. „Pramogų arenoje“ pečius surėmė Vilniaus „Tauras“ ir Vilniaus „Ober-Haus“ ledo ritulininkai. Vos du penketus turėjusi „Ober-Haus“ komanda įrodė esanti pranašesnė už aikštės šeimininkus ir „Taurą“ nugalėjo rezultatu 1:4 (0:3, 1:0, 0:1). Svaresniam įvarčių skirtumui pritrūko „Ober-Haus“ žaidėjų taiklumo. „Tauro“ vartus saugojo Kristupas Pranckietis, „Ober-Haus“ – Boleslavas Konopackij.

Pirmųjų įvarčių teko laukti daugiau negu pusę kėlinio. 13:36 „Tauro“ aikštės pusės išmetimo zonoje vos išmestas ritulys buvo pasiųstas į „Tauro“ vartus. Gražaus įvarčio autorius – Marius Šalomskas (0:1). Nepraėjus nė dešimčiai sekundžių nuo naujos atakos pradžios Marius Šalomskas pelnė antrąjį individualų įvartį (0:2). Įkvėpti sėkmės „Ober-Haus“ žaidėjai nesustojo ir 16:27 po Rolando Bukausko perdavimo įvartį įmušė Remigijus Valickas (0:3).

Antrą kėlnį sėkmingiau sužaidė „Tauras“. 23:24 ritulį į „Ober-Haus“ vartus pasiuntė Domantas Vaičekonis (1:3, perd. Olegas Lepeničev). Šeimininkų varžovai tą kėlinį įvarčių nepelnė.

Paskutinį kėlinį „Tauras“ įsivažiavo ir vėl surengė pavojingą ataką prie oponentų vartų. Tačiau „Ober-Haus“ vartuose atsidūrusiu rituliu „Tauro“ ledo ritulininkai apsidžiaugė per anksti – įvartis nebuvo pakankamai „švarus“ ir teisėjai jo neįskaitė. Po gana ilgo nerezultatyvaus laiko tarpo 51:26 paskutiniu rungtynių įvarčiu „Ober-Haus“ komandos sąskaitą papildė Rolandas Bukauskas (1:4, perd. Aleksejus Saščenkov, Remigijus Valickas).

Geriausiais rungtynių žaidėjais pripažinti Egidijus Pakintis („Tauras“) ir Remigijus Valickas („Ober-Haus“).