Titulinis » Naujienos » Vilniaus „Feniksas“ svariu skirtumu nugalėjo Vilniaus „Taurą“ (fotogalerija)

Vilniaus „Feniksas“ svariu skirtumu nugalėjo Vilniaus „Taurą“ (fotogalerija)

2019-12-15
 Gruodžio 12 d. „Pramogų arenoje“ ant ledo susitiko Vilniaus „Tauras“ ir Vilniaus „Feniksas“. Dideliu tempu pasižymėjusiose rungtynėse sutvirtėjusi „Fenikso“ komanda pratęsė „Tauro“ pralaimėjimų seriją, varžovus įveikusi rezultatu 1:7 (0:3, 0:3, 1:1). „Tauro“ vartus saugojo Audrius Kuzmickas, prie „Fenikso“ vartų sargavo Pavelas Pisarenko.

„Feniksas“ dominavimą pradėjo nuo pirmos susitikimo minutės. 00:17 taikliai ritulį į varžovų vartus paleido Povilas Jansonas (0:1, perd. Giedrius Misiūnas). 09:30 dar viena eilinė „feniksų“ ataka virto rezultatyvia: pasižymėjo Dovydas Aidžiulis (0:2, perd. Ignotas Poderis). 18:43 „Tauro“ vartų apgultis trečiąjį kartą baigėsi „Fenikso“ įvarčiu. Įvarčio autorius – Karolis Kasperavičius (0:3, perd. Giedrius Misiūnas, Simas Kudarauskas).

Kol „Tauro“ ledo ritulininkai ieškojo tinkamos taktikos prieš greitus priešininkus ir spragų jų gynyboje, „Fenikso“ apetitas tik augo. 23:43 antrą kartą taiklumą pademonstravo Povilas Jansonas (0:4, perd. Justinas Virbašius, Denisas Maslov). 25:50 Povilo Jansono „hat trick‘as“ dar labiau atitolino komandas (0:5, perd. Simas Kudarauskas). Augant įtampai abiejų komandų žaidėjai ėmė dažniau klysti. „Feniksas“ iš vėžių neišsimušė: paskutiniąją kėlinio minutę gražų įvartį pelnė Karolis Kasperavičius (0:6, perd. Ugnius Turčinavičius, Justinas Virbašius).

Trečiasis kėlinys sužaistas lygiosiomis. 52:40 Vytis Rožukas pelnė septintąjį „Fenikso“ įvartį (0:7, perd. Justinas Virbašius, Giedrius Misiūnas). „Tauro“ ledo ritulininkai ledo be garbės įvarčio nepaliko: 55:58 pasižymėjo Gintaras Pilikauskas (1:7, perd. Mantas Milašauskas).

Geriausiais rungtynių žaidėjais pripažinti Aidas Ziegoraitis („Tauras“) ir Povilas Jansonas („Feniksas“).