Titulinis » Naujienos » U. Čižas ir P. Gintautas kovos dėl vietos aukščiausioje Norvegijos lygoje

U. Čižas ir P. Gintautas kovos dėl vietos aukščiausioje Norvegijos lygoje

2020-03-08
 Lietuvos rinktinės ir „Comet“ klubo puolėjas Ugnius Čižas bei Paulius Gintautas sėkmingai užbaigė antros Norvegijos lygos („1. Divisjon“) sezoną.

Ledo ritulininkų iš Lietuvos atstovaujamas „Comet“ klubas sekmadienį paskutinėse pirmenybių rungtynėse 9:5 nugalėjo „Haugesund“ ekipą bei reguliarųjį sezoną baigė antroje lygos pozicijoje. Ši vieta leidžia lietuviams pratęsti savo sezoną ir jau netrukus jie stos į kovas dėl vietos aukščiausioje šios šalies lygoje.

Kovose dėl vietos aukščiausioje Norvegijos lygoje „Comet“ klubo lauks pažįstami varžovai. Be reguliaraus sezono nugalėtojų „Lorenskog“ ledų ritulininkų, dėl dviejų vietų aukščiausioje šalies lygoje taip pat varžysis „Narvik“ ir „Gruner“ komandos. Būtent jos praėjusį sezoną aplenkė „Comet“ ir laimėjo kovas dėl patekimo į aukščiausią šalies lygą, tačiau šiemet jos užėmė 9-10 pozicijas bei turės kovoti dėl vietos aukščiausioje lygoje išsaugojimo.

Paskutiniame reguliaraus sezono mače P. Gintautas pasižymėjo dviem įvarčiais ir pridėjo vieną rezultatyvų perdavimą, o U. Čižo sąskaitoje – du rezultatyvūs perdavimai.

Šiame „1. Divisjon“ sezone lygoje varžėsi ir dar trys mūsų šalies atstovai – Ilja Četvertako ir Danieliaus Nomanovo „Hasle-Loren“ liko septinta, o „Furuset“, kurią sezono pabaigoje papildė Danielius Bogdziulis, liko paskutinė.

Įdomu, kad visi penki lietuviai pateko tarp 50 rezultatyviausių lygos žaidėjų. Geriausiai sekėsi ketvirtoje rezultatyviausių lygos žaidėjų pozicijoje likusiam P. Gintautui (65 rezultatyvumo balai). Kiek žemiau rikiavosi komandos draugas U. Čižas (40 rezultatyvumo balų), D. Bogdziulis (36 rezultatyvumo balai), D. Nomanovas (29 rezultatyvumo balai) ir I. Četvertakas (28 rezultatyvumo balai).