Titulinis » Naujienos » Trakų „Galvė“ Elektrėnuose susidorojo su Vilniaus „Feniksu“ (fotogalerija)

Trakų „Galvė“ Elektrėnuose susidorojo su Vilniaus „Feniksu“ (fotogalerija)

2019-10-31
 Spalio 29-ąją Trakų „Galvė“ Elektrėnų „Ledo arenoje“ sužaidė rungtynes su Vilniaus „Feniksu“ ir pirmąja šio sezono pergale nutraukė nesėkmingą startą LRML čempionate. Trakiškiai „Feniksą“ nugalėjo rezultatu 7:2 (5:1, 0:0, 2:1). „Galvė“ vartus patikėjo Augustinui Kuktai, „Fenikso“ vartus gynė Benediktas Drižas.

Susitikimas prasidėjo „šaltu dušu“ Trakų komandai. Praėjus vos 16 sekundžių nuo rungtynių pradžios startinis „Fenikso“ penketas į savo sąskaitą įsirašė pirmąjį įvartį (0:1). Jo autorius – Ignotas Poderis, perdavimą atliko Andris Matisons. „Galvės“ ledo ritulininkai iššūkį priėmė: taikliai atakuodami vilniečių vartus ir per 12 minučių pelnę penkis įvarčius trakiškiai „Feniksą“ paliko toli už nugaros. 05:13 išlyginamąjį įvartį pelnė Andrius Karpičius (1:1, perd. Marius Gaidys), 06:12 varžovams turint kiekybinę persvarą pasižymėjo Gediminas Tubutis (2:1, perd. Raimondas Vaškevič), 07:13 pasižymėjo Jaroslavas Chairulin (3:1, perd. Andrius Karpičius), 13:31 įvartį įmušė Rokas Parangovskij (4:1, perd. Artūras Vyšniauskas, Robertas Fedorovičius), 17:16 „Galvės“ spurtą užbaigė jį ir pradėjęs Andrius Karpičius (5:1, perd. Artūras Vyšniauskas).

Antrą kėlinį kibi vilniečių gynyba davė vaisių: „Fenikso“ žaidėjams pavyko bent kėliniui pristabdyti varžovus, tačiau patiems pelnyti įvarčių taip pat nepavyko.

Trečiasis kėlinys buvo rezultatyvenis. Nors Trakų komandos žaidėjai klydo du kartus dažniau, problemų jiems tai nepridarė. Trakiškiams žaidžiant mažumoje jų sąskaitą papildė šeštasis įvartis: 45:15 „dublį“ iškeitęs į „hat trick‘ą“ trečią kartą pasižymėjo Andrius Karpičius (6:1, perd. Jaroslavas Chairulin). Visgi baigiantis laikui „Feniksas“ dar kartą nukenksmino „Galvės“ gynėjus bei vartininką: 58:49 ritulį į vartus pasiuntė Andris Matisons (6:2, perd. Ignotas Poderis). Trakiškiai netrukus šį įvartį eliminavo. 59:47 penkių įvarčių skirtumą atstatė ketvirtasis tikslus Andriaus Karpičiaus metimas (7:2).

Geriausiais rungtynių žaidėjais paskelbti Andrius Karpičius („Galvė“) ir Ignotas Poderis („Feniksas“).

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FhockeyLietuva%2Fposts%2F2476806102403441&width=500" width="500" height="688" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowTransparency="true" allow="encrypted-media"></iframe>