Titulinis » Naujienos » Rugpjūtį - teisėjų seminaras, priimami nauji arbitrai

Rugpjūtį - teisėjų seminaras, priimami nauji arbitrai

2019-06-12
hockey.lt informacija
 Rugpjūčio 24 dieną Elektrėnuose įvyks teisėjų seminaras, kuriame gali dalyvauti visi norintys.
 
Seminare informacija bus pateikiama tiek ir naujiems teisėjams bei dar tik norintiems teisėjauti, tiek ir esamiems arbitrams. Seminaro metu paskaitas ves asociacijos „Hockey Lietuva“ teisėjų vadovas Tomas Lauksėdis bei Baltarusijos ledo ritulio teisėjų vadovas Vladimiras Proskurovas.
 
Seminaro grafikas:
 
11val. Ko reikia norint pradėti teisėjauti, karjeros galimybės. T. Lauksėdis
12-15val. Seminaras teisėjams 2019/2020 sezonui, ves Baltarusijos respublikos teisėjų vadovas Vladimir Proskurov. Diskusijos, klausimai-atsakymai.
 
Teisėjų teorijos ir ledo testai šiemet bus surengti rugsėjo 7d. Elektrėnuose.
 
Teisėjavimas – galimybė būti arčiausiai ledo ritulio varžybų, užsidirbti, siekti tarptautinės karjeros IIHF, susipažinti su kitų šalių teisėjais, keliauti po pasaulį bei dirbti pasaulio čempionatuose.
 
Moki čiuožti ir turėjai svajone dirbti teisėju? Ateik ir išbandyk, tai dabar arčiau nei įsivaizdavai!
 
Dėl Platesnės informacijos susisiekite su teisėjų vadovu Tomu Lauksėdžiu, tomas.lauksedis@hockey.lt, +37064645588
 
 

Komentuoti

Idomu, 2019-06-13 13:31:10
Khl ar Nhl visai kas kita ten pinigai, ten kaikur ir turi taip but kad laimetu viena ar kita komanda statymai ir t.t. pas mus tai cia kiemo lygis nei priziniu fondu nei nera prasmes teisejui uzteisejauti nu ir kas kad laimesi LTU cempa. 0 reiksmes. Cia totali megeju lyga. Ir teisejam tikrai nera reikalo cia uzteisejauti. O jau khl ar nhl ten kitaip. Ir ten jau sroves povandenines tai tikrai yra.
bubtas, 2019-06-13 12:10:44
manau teisejas ledo ritulyje turi ir ciuozti gerai , ir teisejauti saziningai ,ir koviniu veiksmu pasikaustes , kaip apsiginti ar ginti , besimusti pradedancius zaidejus , bet didziausias pliusas saziningumas - nepapirkingumas, kai rase khl amerikietis ,kad pries rungtynes duoda babkiu teisejui kad daugumoje daugiau zaistu , tai irgi nevisi tai pasiraso , bet buna tokiu dalyku,,,,
Info, 2019-06-13 11:00:04
O kodel nera info apie teisejus, kas geriausi, blogiausi, kaip tobuleja, kur tobuleja. Apie zaidejus rasoma imama interviu o teisejai kaip nereikalingi. Kodel nera diskutuojama ir rasoma apie ju darba. Cia pamastymui!
Ziska, 2019-06-12 21:09:01
O 70 metu priimtu ?