Titulinis » Naujienos » LRML: keturių iš eilės pralaimėjimų seriją „Trakų Galvė“ nutraukė nesunkiai įveikdama „Tauro“ ekipą (fotogalerija)

2018-12-06
Tito Pacausko nuotr.
 Trečiadienį keturių iš eilės pralaimėjimų seriją Lietuvos ledo ritulio mėgėjų lygoje nutraukė „Trakų Galvės“ (6 tšk.) ekipa, kuri Elektrėnų ledo arenoje 7:1 (2:0, 3:1, 2:0) nugalėjo be pergalių vis dar liekančią Vilniaus „Tauro“ (0 tšk.) komandą.

Tai buvo ir pirmoji „Trakų Galvės“ pergalė rungtyniaujant namų arenoje. Iki šiol trakiškiai buvo pergalę iškovoję tik pačioje sezono pradžioje, kai svečių arenoje 4:3 palaužė Vilniaus „Ober-Haus“ komandą.

Šį kartą Trakų komanda jau antrą susitikimo minutę po Tomo Vaškevič (1:26, rez. perd. Jaroslavas Chairulinas) įvarčio išsiveržė į priekį, o skirtumą po keturių minučių padidino Gediminas Tubutis (5:34, rez. perd. Emilis Jasinevičius).

Antrame kėlinyje „Trakų Galvei“ pavyko puikiai realizuoti kiekybines persvaras: pačioje kėlinio pradžioje pasižymėjo Artūras Vyšniauskas (20:58), o po devynių minučių taip pat kiekybine persvara pasinaudojo T.Vaškevič (29:09).

Antrame kėlinyje vienintelį įvartį įmušė „Tauro“ komanda, kai dviejų žaidėjų kiekybinę persvarą išnaudojo Aidas Ziegoraitis (27:06, rez. perd. Mindaugas Skarbalius).

Trečiame kėlinyje trakiškiai dar labiau padidino persvarą, kai pasižymėjo Artūras Vyšniauskas (44:07, rez. perd. Jaroslavas Chairulinas) bei Artūras Vyšniauskas (54:46).

„Trakų Galvės“ ekipos vartus visas rungtynes gynė Boleslavas Konopackij, tuo tarpu „Tauro“ - Kristupas Pranckietis.

Trakų komandoje naudingiausiu rungtynių žaidėju buvo pripažintas Artūras Vyšniauskas, o „Tauro“ - Aidas Ziegoraitis.

Kitas rungtynes „Trakų Galvė“ žais gruodžio 12-ą dieną Elektrėnų ledo rūmuose su Vilniaus „Lokiais“, o „Tauro“ ekipa pirmuosius taškus bandys iškovoti tą pačią dieną Vilniaus „Pramogų“ arenoje, kai susitiks su Vilniaus „Orakulu“.