Titulinis » Naujienos » Lietuvos veteranų čempionatas (papildyta)

Lietuvos veteranų čempionatas (papildyta)

2020-06-25
NLRL
 
 
 
 
 
2019/2020 m. sezono Lietuvos ledo ritulio veteranų Finalinis turas įvyks!
Varžybos vyks Šiaulių Akropolio ledo arenoje, š.m. liepos mėn. 11 d. (šeštadienis)
 
Tvarkaraštis:

12:00 val. Pirmas pusfinalis: Panevėžio Olimpas prieš Plungės LRK veteranus

13:00 val. Antras pusfinalis: Kaunas Hockey prieš Zarasai/Vasaknos veteranus

14:00 val. Dėl trečios vietos: Žaidžia pusfinaliuose pralaimėjusios komandos

15:00 val. FINALAS
 

Turnyrinės A ir B grupių lentelės po atrankinių turų:
A grupė
 
B grupė
 
Vasario 1 d.  pirmojo atrankinio turo metu vyko labai atkaklios kovos. Kauno Bizonų veteranai neįvertino priešininkų ir pralaimėjo čempionato debiutantei Zarasai-Vasaknos komandai 1:3. Antrose  rungtynėse ežerų krašto vyrai atrodė pavargę ir pasipriešinti Plungės LRK veteranams nesugebėjo. Rezultatas 5:3 Plungės naudai. Trečios turo rungtynės vyko labai įtemptai. Bizonams pavyko padidinti persvarą iki dviejų įvarčių, tačiau atkaklūs žemaičiai išlygino rungtynių rezultatą ir nugalėtojas sprendėsi baudinių serijoje.
Realizavę vienintelį baudinį, nugalėjo Kauno Bizonai, tačiau į tolesnį etapą, dėl geresnio taškų santykio pateko Plungės LRK ir Zarasai-Vasaknos veteranai. Rezultatyviausias turo žaidėjas - Marius Puškorius iš Plungės. Jo sąskaitoje 2 įvarčiai ir vienas perdavimas.
O vasario 9 d. Panevėžyje išaiškėjo dar dvi komandos, kurios tęs kovą dėl apdovanojimų. Pirmose dvejose turo rungtynėse Panevėžio Olimpo veteranai nepaliko jokių vilčių nei Vilniaus Ober-Haus (5:1), nei Kauno Hockey veteranų komandoms (5:0).  Abiejų rungtynių didvyriu bei rezultatyviausiu turo žaidėju tapo nesenstantis Saulius Limontas - 6 įvarčiai ir 3 rezultatyvūs perdavimai!  Paskutinėse turo rungtynės sprendėsi antrojo kelialapio likimas. Kaunas Hockey veteranai pademonstravę grąžų žaidimą, įveikė vilniečius (5:2) ir iškovojo teisę žaisti finaliniame etape.
 
Taigi finaliniame etape, kurio datos ir vieta yra derinamos,  susitiks ir dėl apdovanojimų kovos  Zarasų-Vasaknos, Plungės LRK, Panevėžio Olimpo ir Kaunas Hockey veteranų komandos.
 
P. Židonio, Panevėžio Sekundė nuotr.
 
 
 
2020-01-29
Jau šį šeštadienį, vasario 1 d. 12 val. Panevėžio ledo arenoje, startuoja septintasis Lietuvos ledo ritulio veteranų čempionatas. Čempionato dalyviai, 6 komandos, suskirstyti į dvi grupes.  A grupėje Vilniaus Ober-Haus, Panevėžio Olimpas ir Kaunas Hockey veteranai,   B grupėje - Kauno Bizonai, Plungės LRK ir  Zarasai-Vasaknos veteranai.
Čempionato metu komandos sužais du atrankinius turus. Dvi stipriausios kiekvieno atrankinio turo komandos pateks į finalinio ketverto varžybas, kur dviejų pusfinalių metu taps aišku kurios komandos žais dėl trečios vietos, kurios susikaus finale. Pusfinalio poros bus nustatomos burtų pagalba. Poroje tikrai nežais komandos iš tos pačios atrankinės grupės. Finalinio ketverto data ir vieta bus paskelbta pasibaigus abiejų atrankinių turų varžyboms.
Lietuvos veteranų čempionatas vykdomas pagal IIHF taisykles, su nedideliais pakeitimais. Rungtynių trukmė 2 kėliniai po 15 min „švaraus“ laiko.
Komandų paraiškose yra daug praeityje pasižymėjusių ledo ritulininkų iš Lietuvos ir ne tik. Todėl tikimės labai atkaklių ir gražiais epizodais turtingų rungtynių.
Sėkmės, sveikatos ir gerų emocijų!