Titulinis » Naujienos » Elektrėnuose Trakų „Galvė“ įveikė Vilniaus „Taurą“ (fotogalerija)

Elektrėnuose Trakų „Galvė“ įveikė Vilniaus „Taurą“ (fotogalerija)

2019-11-16
 Lapkričio 12 d. Elektrėnuose sužaistos LRML čempionato rungtynės tarp Trakų „Galvės“ ir Vilniaus „Tauro“. Dažnai klydę vilniečiai netikėtumo nepateikė – Trakų ledo ritulininkams nusileido rezultatu 6:2 (2:0, 2:0, 2:2). Trakiškių vartus saugojo Augustinas Kukta, vilniečių vartus gynė Kristupas Pranckietis.

Trakų „Galvė“ jau nuo rungtynių pradžios regzdama pavojingas atakas griebė „Taurą“ už ragų. Tuo tarpu vilniečiai į varžovų aikštės pusę užsukdavo rečiau. Pirmąjį įvartį 03:19 Trakų komandai padovanojo Rokas Parangovskij (1:0, perd. Tomas Vaškevič, Raimondas Vaškevič). Antrą kartą „Tauro“ gynyba suklupo 08:32, kai „Galvės“ sąskaitą dar vienu įvarčiu papildė Marius Gaidys (2:0, perd. Markas Melgui Tomaševič, Artūras Vyšniauskas).

Antrajame kėlinyje mažumoje žaisdami trakiškiai 31:21 pelnė trečiąjį įvartį. Individualaus įvarčio autorius – Artūras Vyšniauskas (3:0). Praėjus vos pusei minutės nuo ritulio išmetimo aikštės centre Trakų komandos ataka rezultatyviai baigėsi ketvirtąjį kartą. Įvartį įmušė Giedrius Lekandra (4:0, perd. Artūras Vyšniauskas).

Kai jau atrodė, kad „Galvė“ išlaikys vartus „sausus“, trakiškiams žaidžiant daugumoje pirmąjį įvartį 40:45 „Taurui“ pelnė Mantas Milašauskas (4:1, perd. Vytautas Plečkaitis, Mindaugas Skarbalius). 41:12 vilniečių gynėjus ir vartininką nukenksmino trakiškis Andrius Karpičius (5:1). Po šešių minučių antrą kartą per vakarą taiklumą pademonstravo Rokas Parangovkij (6:1). Baigiantis trečiajam kėliniui „Tauras“ priešininkus pavaišino dar vienu įvarčiu. Jį savarankiškai pelnė Gintaras Pilikauskas (6:2).

Geriausiais rungtynių žaidėjais pripažinti Linas Žilinskas („Galvė“) ir Gintaras Pilikauskas („Tauras“).