Titulinis » Naujienos » Vilniaus „Lokiai“ nerado priešnuodžių prieš „Ober-Haus“ žaidimą (fotogalerija)

Vilniaus „Lokiai“ nerado priešnuodžių prieš „Ober-Haus“ žaidimą (fotogalerija)

2019-03-21
Kovo 20-osios LRML čempionato rungtynės tarp Vilniaus „Ober-Haus“ ir Vilniaus „Lokių“ baigėsi triuškinančia „Ober-Haus“ pergale. Priešininkus komanda nugalėjo nepadoriu skirtumu 11:2 (4:1, 5:0, 2:1).

Pirmasis susitikimo įvartis įmuštas 9-ąją minutę, kai tikslų metimą atliko „Ober-Haus“ žaidėjas Mantas Sakaitis (1:0). Tą pačią minutę „Ober-Haus“ komandos vartininką Boleslavą Konopackij pergudravo ir rezultatą išlygino „lokys“ Viačeslavas Ten (1:1). Netrukus „Ober-Haus“ pradėjo krautis įvarčių kraitį: 11-ąją minutę į Tadeušo Rinkevičiaus saugomus „Lokių“ vartus taikliai smūgiavo Saulius Lynikas (2:1), 13-ąją – Jonas Matusevičius (3:1), 14-ąją – Genadijus Choruženko (4:1).

Per antrąjį kėlinį „Lokiams“ įvarčių pelnyti nepavyko, tuo tarpu „Ober-Haus“ ledo ritulininkai vis negalėjo pasisotinti ir pelnė įvartį po įvarčio, tad atotrūkis tarp komandų didėjo. 31-ąją minutę individualų įvartį įmušė Aleksejus Saščenkov (5:1), 34-ąją minutę įvartį į „Ober-Haus“ sąskaitą įrašė Andrius Nikolajevas (6:1), 38-ąją minutę „Lokių“ vartų tinklą pasiekė antras Jono Matusevičiaus pasiųstas ritulys (7:1), 39-ąją minutę savarankiškai įvartį pelnė Mantas Buika (8:1), o paskutiniąją kėlinio minutę vėl taikliai smūgiavo Aleksejus Saščenkov (9:1).

Trečiojo kėlinio pradžioje „Lokiai“ išnaudojo progą sužaisti daugumoje ir pelnė antrą ir paskutinį komandos įvartį. Įvarčio autorius – Artūras Grigonis (9:2). 55-osios minutės Aleksejaus Saščenkov „hat trick“ įvartis tapo dešimtuoju „Ober-Haus“ įvarčiu (10:2), o po 33-jų sekundžių visus taškus ant „i“ sudėjo taiklus Gintauto Bulaukos metimas (11:2).