Titulinis » Naujienos » Vilniaus „Feniksui“ nepavyko įveikti Trakų „Galvės“

Vilniaus „Feniksui“ nepavyko įveikti Trakų „Galvės“

2018-02-16
 Vasario 15-osios vakarą ant ledo pečius surėmė Vilniaus „Feniksas“ ir Trakų „Galvė“. Rungtynės parodė, kad „Feniksui“ vis dar trūksta patirties ir meistriškumo. Vilniečiai buvo nugalėti rezultatu 1:6 (0:3, 0:0, 1:3).

Tą vakarą dideliu žaidėjų skaičiumi negalėjusi pasigirti Trakų komanda savo rimtus ketinimus pademonstravo jau pirmajame kėlinyje, kai pelnė tris įvarčius be atsako. Pirmasis jų – 6-ąją minutę Roberto Fedorovičiaus pelnytas įvartis (0:1). Perdavimas – iš Rolando Šližio. Antrasis Roberto Fedorovičiaus smogtas ritulys „Fenikso“ vartus pasiekė 18-ąją minutę (0:2). Šįkart jam asistavo Tomas Vaškevičius. Kėlinį užbaigė „Galvei“ žaidžiant mažumoje individualiai pelnytas Artūro Vyšniausko įvartis (0:3).

Antrojo kėlinio metu „Fenikso“ žaidėjai gynėsi efektyviau: net klydę ir suteikę progų varžovams sužaisti daugumoje, trakiškiams įvarčių pelnyti neleido.

Paskutinysis rungtynių kėlinys prasidėjo Vilniaus komandos klaidomis, viena kurių pasinaudojo ir trakiškiams žaidžiant daugumoje 49-ąją minutę įvartį įmušė Tomas Vaškevičius (0:4). „Feniksas“ aikštės nepaliko be garbės įvarčio, kurį po Martyno Slapšio perdavimo pelnė Paulius Čegis (1:4). Visgi paskutiniosiomis rungtynių minutėmis kontrolė išslydo vilniečiams iš rankų: 58-ąją minutę „Fenikso“ vartuose atsidūrė Artūro Vyšniausko mestas ritulys (1:5), o 59-ąją minutę rungtynes gražiu individualiu įvarčiu užbaigė tikslus Simono Jasiulio smūgis (1:6).