Titulinis » Naujienos » „Vilkai“ neatlaikė „Geležinio Vilko U80“ šturmo

„Vilkai“ neatlaikė „Geležinio Vilko U80“ šturmo

2017-02-13
Vasario 7-ąją Vilniuje pečius surėmė dar dvi LRML B grupės komandos. Rezultatu 0:3 (0:0, 0:2, 0:1) „Geležinis Vilkas U80“ palaužė čempionato senbuvius Vilniaus „Vilkus“. Pirmajame rate „Vilkai“ jauną Andriaus Jadkausko treniruojamą komandą buvo nugalėję rezultatu 2:0. „Geležinio Vilko U80“ žaidėjai palengva skinasi kelią link aukštesnių turnyrinės lentelės pozicijų: buvę ketvirtoje turnyrinės lentelės vietoje jie išstūmė „Vilkus“ iš trečiosios ir užėmė jų vietą.

Intrigą abiejų komandų ledo ritulininkai kūrė nuo pat rungtynių pradžios. Mažesne žaidėjų sudėtimi pasižymintys „Vilkai“ dėl didelių pastangų apsiginti nuo varžovų puolimo dažnokai sėdėjo ant baudų suolelio. Įvarčių pirmajame kėlinyje komandos nepelnė.

Antrojo kėlinio metu, įvedę daugiau disciplinos savo žaidime, „Vilkai“ baudos minučių išvengė. Tačiau jiems vistiek nepavyko prasibrauti pro varžovų gynybos barjerą, o visus smūgius į vartus atremdavo „Geležinio Vilko U80“ vartininkas Martinas Petiul. 39-ąją rungtynių minutę po Jono Bogdano perdavimo, pasinaudojęs žaidėjų grūstimi prie „Vilkų“ vartų,  įvartį pelnė Pijus Bernatavičius (0:1). Po minutės, švieslentei skaičiuojant paskutines antrojo kėlinio sekundes, pagauta entuziazmo „Geležinio Vilko U80“ komanda pelnė dar vieną įvartį. Šįkart savarankiškai prasiveržęs prie „Vilkų“ vartų įvartį pelnė Vladislavas Popovas (0:2).

„Geležinis Vilkas U80“ savo trečiąjį vakaro įvartį pelnė vos žengęs ant ledo po pertraukos (0:3). Įvarčio autorius – Pavelas Dviliovas. Tuo tarpu „Vilkai“ savojo žaidimo prieš varžovus neatrado viso trečiojo kėlinio metu. Jų pastangas apginti garbę lydėjo teisėjų skirtos baudų minutės (viso 10 min. per paskutinį kėlinį). Nepaisant to, nė viena komanda iki rungtynių galo daugiau įvarčių nepelnė.

„Geležinio Vilko U80“ gretose geriausi buvo: Pijus Bernatavičius (1 įvartis, 1 perdavimas), Vladislavas Popovas, Pavelas Dviliovas (1 įvartis), Jonas Bogdanas (1 perdavimas).