Titulinis » Naujienos » Vienas rezultatyviausių sezono rungtynių sužaidęs „HC Žalgiris“ antrą kartą nugalėjo M.Baltrukonio klubą

2014-11-28

Triuškinančią pergalę Jaunimo ledo ritulio B lygos (MHL B) reguliariojo sezono rungtynėse šventė „HC Žalgirio“ klubas, penktadienį Elektrėnuose 8:1 (4:0, 3:1, 1:0) pamokęs Mauro Baltrukonio atstovaujamą Tverės „Tverichy“ (Rusija) ekipą.

Rungtynių pradžioje tikslų smūgį atliko lietuvis Ugnius Čižas (2:39 min.), kuriam tai buvo pirmasis įvartis „HC Žalgirio“ gretose per 17 mačų. Netrukus šeimininkų persvarą padidino Glebas Chvolesas (2:50), naujausias komandos narys Artiomas Dašutinas (6:31) ir Dmitrijus Gurkovas (16:51).

Svečių triuškinimas tęsėsi ir antrajame kėlinyje – pasižymėjo Nikita Brusovas (23:26), Pavelas Širokovas (24:31) bei Vladislavas Nikulinas (32:35). Tiesa, paguodos įvartį „Tverichy“ klubui pelnė ne kas kitas, o M.Baltrukonis (32:46). Per paskutinį rungtynių trečdalį „HC Žalgirio“ persvarą dar labiau padidino G.Chvolesas (48:27).

Šioms rungtynėms buvo registruoti dar trys lietuviai: Danielius Nomanovas užsidirbo 2 baudos minutes, o Edgaras Protčenko ir Edvinas Boroška nepasižymėjo. Vienas rezultatyviausių „HC Žalgirio“ žaidėjų lietuvis Ilja Četvertakas rungtynes praleido dėl riešo skausmų.

Sportas.lt primena, kad pirmąsias šių komandų tarpusavio rungtynes Elektrėnuose rezultatu 4:2 (2:0, 1:1, 1:1) laimėjo žalgiriečiai.

„HC Žalgiris“ (70 tšk.) liko 4-oje Vakarų konferencijos vietoje, o „Tverichy“ (43 tšk.) ir toliau užima 9-ą poziciją tarp 17 komandų.

Artimiausias dvejas rungtynes žalgiriečiai žais gruodžio 2-3 dienomis svečiuose su Sankt Peterburgo „SKA-Variagi“ (Rusija, 50 tšk.) komanda, kuri rikiuojasi 7-oje vietoje.