Titulinis » Naujienos » Varžovų gynybos neįveikusi „Energija“ patyrė pralaimėjimą minimaliu skirtumu (VIDEO)

2017-10-15
LRK „Energija“ inf.
 Be Dovydo Kulevičiaus ir Artūro Katulio rungtyniavusiai Elektrėnų „Energijai“ nepavyko antrą kartą per dvi dienas pradžiuginti sirgalių. Šeštadienį po pratęsimo 4:3 Bresto „Brest-2“ komandą įveikę elektrėniečiai, sekmadienį jiems nusileido 0:1 (0:0, 0:1, 0:0).

Be vienintelio antrame kėlinyje pelnyto svečių įvarčio (28:06), žiūrovai išvydo ir Aurimo Gaidausko bei Vladimiro Tiuškevičiaus muštynes.

Pirmame kėlinyje komandos nesusikūrė daug progų įvarčiams, todėl rezultatas per 20 pirmų rungtynių minučių nepasikeitė. Antrojo kėlinio pradžioje ekipos apsikeitė pražangomis, tačiau kiekybinių persvarų nei viena neišnaudojo.

Pirmiesiems pasižymėti pavyko „Brest-2“ ledo ritulininkams, kurie po Vitalijaus Liasino (26:06) įvarčio išsiveržė į priekį 1:0.

Netrukus po to į atlapus vienas kitam kibo A.Gaidauskas ir V.Tiuškevičius, o teisėjams prireikė pavargti, kad išskirtų žaidėjus.

Antrojo kėlinio pabaigoje „Energija“ dar kartą įgavo kiekybinį pranašumą, tačiau juo pasinaudoti taip pat nepavyko.

Trečiame kėlinyje „Energija“ surengė ne vieną pavojingą išpuolį, o paskutinę kėlinio sekundę žaidė šešiese prieš keturis, tačiau po laimėto išmetimo Donato Vittes smūgiuotas ritulys praskriejo šalia vartų.

Visas rungtynes „Energijos“ vartus gynė Aurimas Uscila.

„Energija“ per 10 rungtynių yra iškovojusi 2 taškus ir tarp keturiolikos komandų žengia tryliktoje pozicijoje, tuo tarpu „Brest-2“ ledo ritulininkai per 12 susitikimų surinko 20 taškų ir užima penktą poziciją.

Kitas rungtynes „Energija“ žais jau trečiadienį (19:30 val.) ir ketvirtadienį (19:00 val.), kai Elektrėnų ledo rūmuose priims „Neman-2“ ekipą.